خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / لیگ قهرمانان اروپا / پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا : آیا منچستریونایتد باز می گردد؟!
cl logo

پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا : آیا منچستریونایتد باز می گردد؟!

پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا : آیا منچستریونایتد باز می گردد؟!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دور رفت از مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا، آخرین مرحله کسب سهمیه حضور در مرحله گروهی این رقابت‌ها، امشب (سه‌شنبه) با برگزاری پنج دیدار آغاز می‌شود که در مهمترین آنها منچستریونایتد میزبان بروژ، قهرمان لیگ دسته اول فوتبال بلژیک در فصل 15-2014 خواهد بود.

شیاطین سرخ که فصل گذشته در رده چهارم، لیگ برتر انگلیس را به پایان رساندند در شرایطی بساط پذیرایی از نماینده بلژیک را آماده کرده‌اند که از کسب دو پیروزی متوالی در هفته‌های اول و دوم لیگ برتر به ترتیب برابر تاتنهام (در خانه) و استون‌ویلا (خارج از خانه) روحیه گرفته‌اند.

با توجه به میزبانی من‌یونایتد در بازی رفت، دیدار امشب زمانی است که شاگردان لوئیز فن‌خال باید بارِ خود را برای کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپا ببندند.

پیروزی در مجموع دو دیدار رفت و برگشت برابر بروژ برای شیاطین سرخ حیاتی است به خصوص که غیبت یک ساله آنها در این رقابت‌ها به خاطر فصل ناامید کننده‌ای که با هدایت دیوید مویس داشتند، از نظر مالی ضربه سنگینی به این تیم وارد کرد. ناکامی در شکست دادن بروژ به منزله از دست رفتن پاداش حضور در مرحله گروهی و حضور در جمع نخبه‌های فوتبال اروپا است که از جنبه مالی و تبلیغاتی ضرر زیادی به این باشگاه می‌زند.

در سمت مقابل نماینده بلژیک امیدوار است شناخت نسبی که سرمربی‌اش، میشل پرودهوم از مروان فلینی به عنوان یکی از مهره‌های کلیدی من‌یونایتد دارد به این تیم برای غافلگیر کردن شیاطین سرخ کمک کند. پرودهوم و فلینی در تیم استانداردلیژ با یکدیگر کار کرده‌اند.

بروژ در شرایطی برای کسب سهمیه حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به ورزشگاه اولدترافورد می‌رود که برخلاف منچستریونایتد کارش را از دور سوم مرحله مقدماتی رقابت‌ها و با شکست دادن پاناتینایکوس یونان آغاز کرده است. بروژ از فصل 06-2005 به بعد هرگز در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا حضور نداشته است.

در دیگر بازی مهم امشب از پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا، لاتزیو تیم سوم فصل گذشته سری A ایتالیا برای راهیابی به مرحله گروهی باید از بایر‌لورکوزن، تیم چهارم فصل گذشته بوندس‌لیگای آلمان پذیرایی کند.

در سایر بازی‌ها تیم آستانه قزاقستان میزبان آپوئل نیکوزیای قبرس است، باته بوریسوف بلاروس از پارتیزان بلگراد صربستان پذیرایی می‌کند و زسکا مسکوی روسیه به خانه اسپورتینگ لیسبون می‌رود. تمامی بازی‌های از ساعت 23:15 برگزار می‌شوند، به استثنای بازی آستانه و آپوئل که از ساعت 20:30 آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *