خانه / خبرهای فوتبال خارجی / والورده: جامی را بردیم که لیاقتش را داشتیم
سرمربی تیم فوتبال اتلتیک بیلبائو شاگردان خود را شایسته کسب پیروزی برابر بارسلونا و قهرمانی‌شان در سوپرجام اسپانیا را عادلانه دانست.

ارنستو والورده

والورده: جامی را بردیم که لیاقتش را داشتیم

والورده: جامی را بردیم که لیاقتش را داشتیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ارنستو والورده پس از تساوی یک – یک شاگردانش در بازی برگشت سوپرجام اسپانیا در ورزشگاه نیوکمپ که به معنای پیروزی 5 بر یک باسکی‌ها برابر کاتالان‌ها در مجموع دو بازی این تورنمنت و پایان انتظار 31 ساله بیلبائو برای کسب جام بود، اظهار داشت: پس از انتظاری طولانی، جامی کسب کردیم که همه ما لیاقتش را داشتیم. یادمان نرفته است که برای بازی فینال سوپرجام اسپانیا چگونه هواداران‌مان به اینجا آمدند. می‌دانستیم پای چه چیزی در میان است و این جام برای اتلتیک بیلبائو چقدر اهمیت دارد.

ارنستو والورده

والورده درباره بازی برگشت تیمش مقابل بارسلونا افزود: نیمه اول بازی سخت بود، چون بارسا ما را تحت فشار گذاشت و این فشار ادامه داشت. بارسا واقعاً تیم فوق‌العاده‌ای است. شاگردان انریکه درست در زمانی که داشتند بدترین بازی‌شان را ارائه می‌کردند، گل زدند و این موضوع امید را به آنها برگرداند. ما از ابتدای نیمه اول خوب بازی کردیم و به چیزی که می‌خواستیم رسیدیم. از بیرون شاید این‌طور به نظر برسد که ما تحت فشار قرار داشتیم و واقعیت هم این است که بعد از گل بارسا واقعاً‌ تحت فشار بودیم.

سرمربی تیم فوتبال اتلتیک بیلبائو درباره مهمترین بخش بازی تیمش تأکید کرد: مهمترین چیز این است که تیمم انسجامش را حفظ کرد و پس از خوردن گل ناامید و دستپاچه نشد. این یکی از ویژگی‌های بیلبائوست. گاهی اوقات این خصلت را بیشتر و گاهی اوقات کمتر داریم، اما ما هرگز تسلیم نشده‌ایم و همیشه کارمان را پیش برده‌ایم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *