پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8201 27 مرداد 1394 ساعت [ 21:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آشنایی فنی با توپ رسمی لیگ برتر فوتبال

توپ رسمی لیگ برتر خلیج فارس فصل ۹۵-۹۴ تولیدی شرکت «آل اشپورت» آلمان با گواهی نامه جدید فیفا به عنوان توپ انحصاری مسابقات و تمرینات تیم‌ها قبلا معرفی شده و مورد استفاده قرار گرفته است

آشنایی فنی با توپ رسمی لیگ برتر فوتبال

توپ رسمی لیگ برتر خلیج فارس فصل ۹۵-۹۴ تولیدی شرکت «آل اشپورت» آلمان با گواهی نامه جدید فیفا به عنوان توپ انحصاری مسابقات و تمرینات تیم‌ها قبلا معرفی شده و مورد استفاده قرار گرفته است. به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، برخی از مشخصات فنی توپ لیگ برتر به این شرح است:
این توپ ترکیب رنگ منحصر به فرد و مخصوص با ساختار ۳۲ تکه دارد و از لایه صد درصد لاتکس در این توپ استفاده شده است که حالت ارتجاعی توپ را تضمین کرده و قابلیت بالای نگهداری هوا در توپ را حفظ می‌کند.
این توپ فوق دارای گواهی نامه رسمی از فیفا بوده و با توجه به تراکم بالای PU (پلی اورتان) مقاوم در برابر ساییدگی است و با داشتن لایه فوم سرعتی که با پلی استر چند لایه و پوشش لاتکس طبیعی ترکیب شده است، باعث می‌شود که شاهد فوتبال جذاب و منحصر به فردی باشیم.
ساختار پنلهای توپ از حالت کروی بالایی برخوردار بوده که این ویژگی باعث می‌شود استواری و استحکام توپ به حداکثر برسد و همچنین موجب می‌شود مشخصه‌های پرشی و پرتابی توپ افزایش پیدا کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت