خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / گزارش تمرین تیم پرسپولیس / حضور سرمربی تیم فوتبال امید ایران در تمرین پرسپولیس

گزارش تمرین تیم پرسپولیس / حضور سرمربی تیم فوتبال امید ایران در تمرین پرسپولیس

حضور سرمربی تیم فوتبال امید ایران در تمرین پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال امید با حضور در تمرین سرخپوشان در جریان آخرین وضعیت بازیکنان زیر 23 سال این تیم قرار گرفت. به گزارش خبرنگار مهر، محمد خاکپور که در حال بررسی وضعیت بازیکنان تیم فوتبال امید برای دعوت به اردوی این تیم است، عصر سه شنبه در تمرین سرخپوشان حاضر شد و با کادر فنی و بازیکنان این تیم احوالپرسی کرد. گزارش تمرین سرخپوشان را در زیر می خوانید:
* گرم کردن با باقری و قنبری آغاز شد. بازیکنان با لباس های فسفری در زمین حاصر شدند و برانکو آنها را با کاور به دو گروه تقسیم کرد.
* رضا خالقی فر و ماریچ به دلیل مصدومیت جزیی در سالن بدنسازی حضور یافتند. دوهای کوتاه و بلند در نقاط مختلف زمین زیر نظر برانکو انجام شد. سپس بازیکنان به محل چیدمان شده موانع هدایت شدند.
* ایوانکوویچ برای مهیج کردن تمرین، بازیکنان را به دو گروه و چهار تیم تقسیم کرد تا آنها با انتقال یک کاور و عبور از موانع به رقابت بپردازند. در این بخش کیم باقری با کری خوانی و فریادهای خود بازیکنان و برانکو را به وجد آورد.
* شوتزنی از جناحین مرحله بعدی تمرین بود. فوتبال با یک دروازه و با یادآوری نکات لازم از سوی کادر فنی در دستور کار قرار گرفت.
* احمد نوراللهی با فشار زیاد تمرین کرد و در مقطعی با گرفتگی عضله مواجه و به یخ درمانی پرداخت. البته مشکلی برای ادامه ندارد.
تمرین امروز پشت درهای بسته برگزار شد و تمرین چهارشنبه هم به همین شکل انجام و سرخپوشان پس از آن راهی هتل المپیک می شوند.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *