خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / گزارش تمرین تیم استقلال / گاسپار و آقاجانیان در تمرین استقلال حضور پیدا کردند

گزارش تمرین تیم استقلال / گاسپار و آقاجانیان در تمرین استقلال حضور پیدا کردند

گاسپار و آقاجانیان در تمرین استقلال حضور پیدا کردند

مربیان تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز در تمرین استقلال حاضر شدند تا از نزدیک با شرایط بازیکنان این تیم آشنا شوند. به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بعد از نفت و پرسپولیس، استقلال سومین تیمی بود که تمریناتش از نزدیک مورد بررسی کادر فنی تیم ملی قرار گرفت. دن گاسپار و مارکار آقاجانیان دو دستیار کارلوس کی‌روش امروز در تمرین تیم ملی حاضر شدند و ضمن گفتگو با اعضای کادر فنی استقلال، تمرینات بازیکنان استقلال را از نزدیک تماشا کردند تا از نزدیک با شرایط بدنی بازیکنان این تیم آشنا شوند.
منصور پورحیدری، پرویز مظلومی، سیروس دین محمدی، محمد نوازی، فرزاد مجیدی و ارژنگ نیا نیز به گرمی از کادر فنی تیم ملی استقبال کردند. مظلومی با خوشامدگویی به گاسپار و آقاجانیان گفت که موفقیت تیم ملی، موفقیت فوتبال ایران است. وی همچنین برای تیم ملی در مسابقات پیش رو آرزوی موفقیت کرد.
گاسپار هم باشگاه‌ها و تیم ملی را اجزای یک زنجیره دانست و گفت که موفقیت باشگاه‌ها می‌تواند متضمن موفقیت فوتبال ایران باشد.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *