پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 82384 27 فروردین 1397 ساعت [ 19:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمله به سوریه برخلاف قوانین بین‌المللی بود

پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: به گزارش خبرنگار مهر، علاءعدین بروجردی ظهر دوشنبه در حاشیه بازدید از سازمان ملی استاندارد در جمع خبرنگاران حاضر شد و بابیان اینکه آمریکا طراح اصلی جنگ تحمیلی به سوریه طی هفت‌ساله گذشته بوده است، اظهار کرد: آمریکا به‌اتفاق اسراییل و هم‌پیمانان اروپایی و منطقه‌ای‌اش پس از شکست در عراق با گسیل […]


پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

به گزارش خبرنگار مهر، علاءعدین بروجردی ظهر دوشنبه در حاشیه بازدید از سازمان ملی استاندارد در جمع خبرنگاران حاضر شد و بابیان اینکه آمریکا طراح اصلی جنگ تحمیلی به سوریه طی هفت‌ساله گذشته بوده است، اظهار کرد: آمریکا به‌اتفاق اسراییل و هم‌پیمانان اروپایی و منطقه‌ای‌اش پس از شکست در عراق با گسیل کردن هزاران تروریست از کشورهای مختلف به سوریه به دنبال تغییر ساختار سیاسی حاکم بر این کشور هستند.

وی با اشاره به اینکه برای ابرقدرتی مانند آمریکا شکست در عراق و سوریه گران تمام‌شده است، گفت: حمله آمریکا به سوریه با همکاری انگلیس و فرانسه بیشتر به یک عملیات نمایشی شبیه است آن‌ها برای حفظ آبرو و روحیه دادن به تروریست‌های شکست‌خورده در سوریه، تلاش می‌کنند.

بروجردی با اشاره به اینکه خروجی حمله آمریکا جز محکومیت گسترده جهانی چیز دیگری نیست، گفت: فکر نمی‌کنیم اقدامات آمریکا و هم‌پیمانانش در سوریه ادامه‌دار باشد.

وی با اشاره به اینکه در معادلات سوریه کشوری مانند روسیه و جمهوری اسلامی ایران وجود دارد، گفت: ایران پیوسته حامی مقاومت است، بنابراین حمله آمریکا به سوریه فاقد ارزش نظامی است و یک شکست سیاسی دیگر برای شیطان بزرگ است.

وی با اشاره به حضور مستشاری جمهوری اسلامی ایران در سوریه که بنا به دعوت دولت سوریه و باهدف مبارزه با تروریست‌ها انجام‌شده اشاره کرد و گفت: به‌واقع ایران در سوریه حضوری موفق داشته است، اگر این اتفاق نمی‌افتاد ما امروز شاهد یک لیبی دیگر در خاک سوریه بودیم.

وی با تأکید بر اینکه حمله آمریکا و هم‌پیمانانش به سوریه برخلاف همه قوانین بین‌المللی و حاکم بر کشورها بوده است، گفت: پاسخ به حمله آمریکا، اسراییل و هم‌پیمانانش لحظه‌ای نیست و حتماً پاسخی جدی به آن‌ها داده می‌شود.

سازمان ملی استاندار ایران در استان البرز، شهرستان کرج مستقر است.لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت