پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 82496 28 فروردین 1397 ساعت [ 10:27 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جزئیات جدیدی از Kingdom Hearts III منتشر شد

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها پس از نمایش تریلر جدیدی از Kingdom Hearts III طی رویداد [Kingdom Hearts Union χ[Cross در آناهایم کالیفرنیا، کارگردان این عنوان یعنی تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura) اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک گذاشته است. اول از همه، […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها

جزئیات جدیدی از Kingdom Hearts III منتشر شد

پس از نمایش تریلر جدیدی از Kingdom Hearts III طی رویداد [Kingdom Hearts Union χ[Cross در آناهایم کالیفرنیا، کارگردان این عنوان یعنی تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura) اطلاعات بیشتری را از آن به اشتراک گذاشته است.

اول از همه، دریافته‌ایم مینی‌گیم‌ها که Classic Kingdom نام دارند، داخل بازی کشف و آزاد شده و سپس در ماشین Sora’s LCD در دسترس قرار خواهند گرفت. به‌طور کلی ۲۰ مینی‌گیم وجود دارند و تعدادی از آن‌ها نیز قبل از عرضه‌ی رسمی بازی در [Kingdom Hearts Union χ[Cross قابل بازی خواهند بود.

نکته‌ی جالب دیگر، رویداد جدیدی در [Kingdom Hearts Union χ[Cross است که هم‌اکنون جریان دارد و به ۳۰۰ بازیکن خوش‌شانس این فرصت را می‌دهد که نامشان در Kingdom Hearts III ثبت و قرار داده شود. با این وجود، تتسویا نومورا از توضیح چگونگی نمایش نام‌ها در بازی پرهیز کرده و همچنان طرفداران را کنجکاو باقی گذاشته است.

افرادی که قصد حضور در این رویداد را دارند، می‌توانند از اینجا اقدام به شرکت در آن کرده و سپس در سه دسته‌ی میزان روزهای ورود به حساب کاربری، چالش بالاترین امتیاز و نشان‌های Toon Moogle امتیاز جمع‌آوری کنند. نکته‌ی جالب اینجاست که هرگز پیامی مبنی بر برنده شدن در این رویداد دریافت نمی‌کنید و هنگام تجربه‌ی بازی، مستقیماً با دیدن نامتان در آن غافلگیر خواهید شد!

Kingdom Hearts III در تاریخ مشخصی در سال جاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت