خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / علیرضا منصوریان: امیدوارم داور روی گل سوم ملوان اشتباه نکرده باشد

علیرضا منصوریان: امیدوارم داور روی گل سوم ملوان اشتباه نکرده باشد

علیرضا منصوریان: امیدوارم داور روی گل سوم ملوان اشتباه نکرده باشد

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با بیان اینکه امیدوارم گل سوم ملوان آفساید نباشد گفت: امیدوارم که داور مرتکب اشتباه نشده باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان در نشست خبری این تیم پس از تساوی تیمش مقابل ملوان گفت: این بازی چند نکته داشت. اول اینکه توانستیم به بازی برگردیم. بخش دوم این بود که مجدد ما پیش افتادیم و اما در پایان به دلیل غفلت و بی تجربگی پیروزی را با تساوی عوض کردیم.

وی تاکید کرد: در لحظات پایانی حرفه ای عمل نکردیم و گل خوردیم و مسئولیت تساوی به گردن همه است و اگر حرفه ای تر عمل می کردیم باید لحظات پایانی با مالکیت توپ و یا حتی گرفتن کارت به پایان می‌رساندیم اما من این تساوی را به ملوان تبریک می گویم و برای این تیم آرزوی موفقیت می کنیم.

منصوریان در خصوص نحوه قضاوت داور نیز گفت: در مورد داوری اعتقاد دارم که درس بزرگی به سایر تیمها دادیم و حتی اگر گل سوم ملوان آفساید بود دیگر هیچ دردی از ما دوا نمی شود و ما از سه امتیاز فاصله گرفته ایم.

سرمربی نفت تهران تاکید کرد: تحت هر شرایطی باید قداست داور حفظ شود و نباید او را متهم کنیم و اجازه بدهیم او با آرامش کارش را انجام دهد.

وی گفت: ما نباید داور را نقد کنیم زیرا عده ای کارشناس داریم که از صبح تا شب به نقد داوری می پردازند اما من باید بگویم که حتی اگر هر سه گل ملوان هم آفساید بود نوشدارو پس از مرگ سهراب است و ما همان به یک امتیاز رسیدیم.

منصوریان در پاسخ به این سئوال که آیا بازی مقابل نفت را فدای دیدار مقابل الاهلی کرده اید و تیم را سبک در زمین چیده اید افزود: اصلا چنین چیزی نبوده و هیچ سبک و سنگینی در کار نبوده. ما ۲۳ بازیکن در اختیار داریم و همه در یک سطح هستند و مطمئن باشید که بدنبال جذب بازیکن سبک نبوده ایم.

وی تصریح کرد: برای ما ملوان و الاهلی فرقی نمی کند و ما به دنبال کسب سه امتیاز هستیم اما این الاهلی با الاهلی سال گذشته بسیار متفاوت است آنها ولخرجی کردند و مبلغی حدود ۶۰ تا ۷۰ میلیارد تومان برای خرید بازیکن هزینه کرده اند که متاسفانه در کشورهای عربی اصول تیمداری  و شکل آن شکسته شده و آنها آقای گل فوتبال پرتغال را با ۲۵ میلیاردتومان خریداری کردند تا بتوانند مقابل ما به پیروزی برسند اما ما وظیفه داریم از پرچم کشورمان دفاع کنیم و با تمام توان مقابل الاهلی بازی خواهیم کرد.

سرمربی نفت تهران در پایان و در خصوص علاقه مندان به فوتبال در روز دیدار با الاهلی  گفت: امیدوارم طرفداران پرسپولیس، استقلال، تراکتور و سپاهان همه به ما کمک کنند و ما را در مقابل این تیم تنها نگذارند و نشان دهند که در دیدارهای ملی پرچم سه رنگ کشورمان بالاتر از همه رنگها است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *