پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8252 28 مرداد 1394 ساعت [ 23:10 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

استیلی : مستحق پیروزی بودیم/ ملوان نسبت به فصل گذشته بهتر بازی می‌کند

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با بیان اینکه ملوان مقابل نفت یک بازی خوب از خود ارائه داد گفت: مستحق پیروزی بودیم و حق ما کسب سه امتیاز این دیدار بود.

استیلی : مستحق پیروزی بودیم/ ملوان نسبت به فصل گذشته بهتر بازی می‌کند

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با بیان اینکه ملوان مقابل نفت یک بازی خوب از خود ارائه داد گفت: مستحق پیروزی بودیم و حق ما کسب سه امتیاز این دیدار بود.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید استیلی پس از تساوی ۳ بر ۳ تیمش مقابل نفت تهران با بیان این مطلب افزود: بازی که شش گل در پی داشته باشد نشان دهنده آن است که هر دو تیم ارائه گر یک بازی خوب بوده‌اند و تماشاگران از دیدن این بازی لذت برده‌اند.

سرمربی ملوان ادامه داد: بازی بسیار نفس گیر و سخت بود. حریف را ارزیابی و آنالیز کرده بودیم و با نقاط ضعف و قوت نفت تهران کاملا آشنا بودیم.

وی تصریح کرد: ما ابتدا گل اول را زدیم اما حتی در طول ۹۰ دقیقه عقب هم افتادیم ولی بازیکنان با روحیه جنگندگی که در آنها وجود داشت توانستند بازی را در لحظات پایانی به تساوی بکشند و به همین دلیل من به هواداران ملوان تبریک می گویم و امیدوارم که با حمایتشان ما را در پیروزی‌های این فصل یاری کنند.

استیلی تاکید کرد: ما توانستیم در تهران و در مقابل نفتی که یکی از قدرت های خوب فوتبال ایران است یک تساوی ارزشمند را کسب کنیم و با کسب یک امتیاز به انزلی برگردیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا نفرات جدیدی هم در طول فصل به خدمت خواهید گرفت گفت: ما باید تعدادی بازیکن جذب کنیم تا بتوانیم در مواقع لزوم از بازیکنان جدیدیمان به نحو احسن استفاده کنیم تا در طول فصل مشکلی بابت کمبود بازیکن نداشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در پاسخ به این سئوال که آینده ملوان را چطور ارزیابی می کنید گفت: این تیم از فصل پیش بهتر بازی می کند ولی با توجه به اینک ما به تازگی تیم را تحول گرفته و در ابتدای راه هستیم اجازه دهید تا با آرامش کارمان را در ملوان انجام دهیم و این تیم را مانند سالهای گذشته که یک تیم بسیار خوب و قابل احترام در لیگ بود برسانیم.

استیلی در پایان و در خصوص حواشی که بعد از پایان بازی بین تماشاگران و ماموران نیروی انتظامی اتفاق افتاد گفت: دوست نداریم حتی یک هوادار آسیب ببیند. من و سایر اعضای تیم به کنار زمین آمدیم تا بتوانیم هواداران را به آرامش دعوت کنیم تا اتفاق ناگواری پیش نیاید. اما امیدوارم روزی ورزشگاههای ما به کیفیت و استاندارد جهانی برسند تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت