پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 82558 28 فروردین 1397 ساعت [ 16:07 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار گرشاسبی با مدیرکل تشریفات ریاست جمهوری و یک بازرگان ترک

پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: مدیرکل تشریفات نهاد ریاست جمهوری، امروز سه‌شنبه در محل باشگاه پرسپولیس حضور یافت و با سرپرست باشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش ایسنا، دکتر بهمن حسین‌پور، ظهر امروز سه‌شنبه، در ساختمان باشگاه حضور یافت و با حمیدرضا گرشاسبی دیدار و گفت‌وگویی صمیمانه داشت. در جریان این ملاقات، سرپرست باشگاه پرسپولیس […]


پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

مدیرکل تشریفات نهاد ریاست جمهوری، امروز سه‌شنبه در محل باشگاه پرسپولیس حضور یافت و با سرپرست باشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر بهمن حسین‌پور، ظهر امروز سه‌شنبه، در ساختمان باشگاه حضور یافت و با حمیدرضا گرشاسبی دیدار و گفت‌وگویی صمیمانه داشت.

در جریان این ملاقات، سرپرست باشگاه پرسپولیس از مدیرکل تشریفات نهاد ریاست جمهوری به جهت پیگیری‌ها و کمک‌هایش، در جریان حل پرونده اختلاف و بدهی با باشگاه ریزه اسپور، داشت مجددا از وی تقدیر و تشکر کرد.

در جریان این حضور، بیلگین آیگول یکی از بازرگانان و فعالان اقتصادی ترکیه نیز دکتر حسین‌پور را همراهی می‌کرد که همین امر فرصتی را فراهم آورد تا حمیدرضا گرشاسبی درباره امکان همکاری‌های اقتصادی و ورزشی و فعالیت‌های درآمدساز در حوزه فوتبال و باشگاه‌داری، با وی به گفت‌وگو بنشیند.

انتهای پیاملینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت