پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8256 29 مرداد 1394 ساعت [ 10:35 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

یحیی گل‌محمدی: کار دشواری مقابل پرسپولیس داریم/ برد استقلال روحیه بخش بود

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با بیان اینکه تیمش کار دشواری مقابل پرسپولیس دارد، گفت: امیدوارم هر تیمی که بهتر بازی کند و شایسته است، در بازی فردا به پیروزی برسد.

یحیی گل‌محمدی: کار دشواری مقابل پرسپولیس داریم/ برد استقلال روحیه بخش بود

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با بیان اینکه تیمش کار دشواری مقابل پرسپولیس دارد، گفت: امیدوارم هر تیمی که بهتر بازی کند و شایسته است، در بازی فردا به پیروزی برسد.

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس در هفته چهارم لیگ که بعدازظهر امروز در محل سازمان لیگ برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق گفت: متاسفانه هم پرسپولیس و هم ذوب‌آهن شرایط خوبی در جدول نداشته و در این مسابقه نیاز مبرم به سه امتیاز دارند.

وی افزود: ما در سه بازی گذشته سه امتیاز کسب کردیم و پرسپولیس هم شرایط خوبی ندارد، همین مساله باعث می‌شود تا هر دو تیم انگیزه مضاعفی برای کسب سه امتیاز داشته باشند. این موضوع باعث می‌شود تا شاهد بازی خوب، تهاجمی و تماشاگرپسندی در بازی فردا باشیم و امیدوارم هر تیمی که بهتر بازی کرد و شایسته‌تر نشان داد، بتواند در این بازی به پیروزی برسد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در رابطه با شرایط تیمش اظهارکرد: شرایط‌مان خوب است و هفته گذشته پیروزی روحیه بخشی را برابر استقلال کسب کردیم. در هفته اخیر هم تمرینات خوبی را پشت سرگذاشتیم و از نظر جسمی و روحی و روانی آماده ارائه یک بازی خوب هستیم.

وی صحبت‌هایش را اینگونه ادامه داد: در بازی فردا هادی محمدی و قاسم حدادی‌فر را به علت مصدومیت نداریم و سایر بازیکنان آماده این بازی هستند.

گل‌محمدی در ادامه در خصوص اعتراض به داوری در هفته‌های اخیر لیگ پانزدهم تصریح کرد: نمی‌توانیم اشتباهات داوری به وجود آمده را کتمان کنیم و بگوییم وجود نداشته است اما امیدوارم در هفته‌های آتی داوری بهتری را شاهد باشیم. ما باید سعی کنیم تا داوران با آرامش بهتری قضاوت کنند و به آنها اعتماد داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: کمیته و دپارتمان داوری غیر ممکن است بخواهند به تنهایی این مشکل را حل کنند. همه اجزای فوتبال مانند هوادار، فدراسیون، سازمان لیگ، مدیر و بازیکن باید این آرامش و اعتماد را به داوران داده و داشته باشند و امیدوارم هفته به هفته شاهد قضاوت‌های بهتری باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این پرسش که چقدر روی اشتباهات فردی بازیکنان پرسپولیس حساب کرده‌اید؟، اظهار کرد: اینکه در بازی‌های قبلی بازیکنان پرسپولیس اشتباهات فردی داشتند، دلیل نمی‌شود دوباره این اتفاق رخ دهد. برانکو مربی بزرگی است و مطمئناً در جهت رفع این مشکل در هفته اخیر با بازیکنان صحبت کرده و در تمرین جهت رفع این مشکل تدابیری اندیشیده است.

وی همچنین تاکید کرد: کار ما مقابل پرسپولیس دشوار است و فردا با تیم با انگیزه ای بازی داریم، ما فردا کار بسیار سختی پیش رو داریم و امیدوارم بتوانیم فشار حملات پرسپولیس را خنثی کنیم و در حملاتمان بتوانیم موثر عمل کنیم.

گل‌محمدی در خصوص غیبت مجتبی حسینی روی نیمکت ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: فکر نمی‌کنم کنار زمین بشود کار مهمی انجام داد، ما روزهای گذشته در تمرین کارهای‌مان را انجام دادیم و البته اعتقاد دارم شاید از بالا بشود نگاه بهتری به مسابقه و آنالیز تیم‌مان داشت.

وی در رابطه با شرایط پرسپولیس در این فصل هم اینگونه اظهارنظر کرد: در چند بازی قبلی که از پرسپولیس دیدم، بسیار به این تیم امیدوارم شدم. از هواداران پرسپولیس هم می‌خواهم با تمام وجود از این تیم حمایت کنند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پایان گفت: پرسپولیس جوانان خوبی دارد و شک ندارم در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. بنده هم از صمیم قلب برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت