پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 82574 28 فروردین 1397 ساعت [ 17:31 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

صعود گوانژو و بوریرام به دور حذفی لیگ قهرمانان آسیا

پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: دو تیم فوتبال گوانژو چین و بوریرام تایلند با برتری برابر حریفان خود، به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند. به گزارش ایسنا، در آخرین دیدارهای روز دوم هفته ششم لیگ قهرماانان آسیا و در منطقه شرق، دو دیدار از ساعت ۱۵:۳۰ از گروه G برگزار شد که تیم گوانژو […]


پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

دو تیم فوتبال گوانژو چین و بوریرام تایلند با برتری برابر حریفان خود، به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند.

به گزارش ایسنا، در آخرین دیدارهای روز دوم هفته ششم لیگ قهرماانان آسیا و در منطقه شرق، دو دیدار از ساعت ۱۵:۳۰ از گروه G برگزار شد که تیم گوانژو اورگرانده چین با برتری ۳ بر ۱ برابر سرزو اوزاکا ژاپن ضمن صعود به مرحله بعد به عنوان صدرنشین، باعث حذف تیم ژاپنی نیز شد.

گل‌های گوانژو را در این دیدار بوان هوانگ (۷) و آلان (۵۷ و ۸۷) وارد دروازه نماینده ژاپن کردند و فوکومیتسو (۱۰) تنها گل سرزو اوزاکا را به ثمر رساند.

در دیگر دیدار این گروه، دو تیم بوریرام تایلند و ججویونایتد کره‌جنوبی در کره برابر هم قرار گرفتند که مهمان با یک گل حریف خود را شکست داد و جواز حضور در دور حذفی را کسب کرد.

تنها گل این دیدار را کوراکوت (۵۵) برای تیم تایلندی به ثمر رساند.

در جدول این گروه گوانژو با ۱۲ امتیاز و به عنوان صدرنشین صعود کرد و بوریرام با ۹ امتیاز در رده بعدی قرار گرفت. تیم‌های سرزو اوزاکا ژاپن و ججو کره‌جنوبی نیز به ترتیب با کسب ۸ و ۳ امتیاز از راه‌یابی به محله بعد لیگ قهرمانان آسیا بازماندند.

انتهای پیاملینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت