پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 82616 28 فروردین 1397 ساعت [ 20:53 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پرسپولیس، بهترین خط دفاع مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا

پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: تیم فوتبال پرسپولیس با دریافت سه گل بهترین خط دفاعی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را به خود اختصاص داد. به گزارش ایسنا، مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۸ امروز با انجام ۸ بازی دیگر در منطقه غرب و شرق قاره کهن پیگیری شد و تکلیف اکثر تیم‌های صعود […]


پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

تیم فوتبال پرسپولیس با دریافت سه گل بهترین خط دفاعی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را به خود اختصاص داد.

به گزارش ایسنا، مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۸ امروز با انجام ۸ بازی دیگر در منطقه غرب و شرق قاره کهن پیگیری شد و تکلیف اکثر تیم‌های صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شد.

فردا هم ۴ بازی باقی مانده در منطقه شرق برگزار می‌شود تا پرونده این مرحله از رقابت‌ها بسته شود.

با توجه به نتایج به دست آمده در مرحله گروهی، پرسپولیس ایران با دریافت تنها ۳ گل خورده، بهترین خط دفاع قاره کهن را تا پایان این مرحله در اختیار دارد. سرخ‌پوشان هر سه گل را در بازی رفت مقابل السد دریافت کردند که با شکست ۳ بر یک آن‌ها مقابل حریف قطری همراه بود.

پس از پرسپولیس بهترین خط دفاع آسیا متعلق به تیم شانگهای چین است که ۴ گل دریافت کرده و فردا هم باید آخرین بازی خود را مقابل ملبورن ویکتوری انجام دهد.

در میان تیم‌های ایرانی نیز پس از پرسپولیس، استقلال با ۵ گل خورده در رده دوم است و تراکتورسازی و ذوب آهن نیز به ترتیب ۷ و ۸ گل دریافت کرده‌اند.

انتهای پیاملینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت