پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 82650 29 فروردین 1397 ساعت [ 1:09 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازگشت بازیکن لوانته به الاتحاد عربستان!

به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی کد خبر: 1518265/7 زمان: 22:42   1397/01/28 بازدید: 18,182 فهد المولد بدون انجام بازی برای تیم لوانته، فصل بعد به الاتحاد عربستان باز می گردد. به گزارش “ورزش سه” چندی پیش و طبق قراردادی جنجالی بین وزارت ورزش عربستان و لالیگای اسپانیا، ۹ بازیکن تیم ملی عربستان برای کسب […]


به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی


کد خبر: 1518265/7

زمان: 22:42  
1397/01/28

بازدید: 18,182

فهد المولد بدون انجام بازی برای تیم لوانته، فصل بعد به الاتحاد عربستان باز می گردد.

به گزارش “ورزش سه” چندی پیش و طبق قراردادی جنجالی بین وزارت ورزش عربستان و لالیگای اسپانیا، ۹ بازیکن تیم ملی عربستان برای کسب تجربه بیشتر به اسپانیا مهاجرت کرده و به تیم‌های مختلف لالیگایی پیوستند. انتقالی که هیچ سرانجامی نداشت و با شکستی بزرگ مواجه شد.

حال روزنامه مارکا خبر داده است فهد المولد، یکی از این بازیکنان که با ترک الاتحاد به لوانته اسپانیا پیوسته بود به عربستان بازگشته و دیگر در تمرینات تیم باشگاهی خود شرکت نمی‌‌کند. المولد روز جمعه با کسب اجازه از باشگاهش به عربستان سفر کرده و از حضور در تمرینات لوانته سر باز می‌زند.

اما در ادامه رسانه‌های عربستانی از حضور این بازیکن در ریاض و برگزاری جلسه با ترکی آل‌شیخ خبر دادند. مولد در این جلسه از تمایلش برای بازگشت به الاتحاد خبر داده و در ادامه وزیر ورزش عربستان طبق وعده‌ای به وی اعلام کرده است مقدمات بازگشت این بازیکن به کشورش بعد از جام‌جهانی و در فصل آتی مسابقات لیگ عربستان را فراهم می‌کند.

حال باید دید چه سرنوشتی در انتظار دیگر بازیکنان عربستانی حاضر در لالیگا هست و آیا این بازیکنان هم مانند فهد المولد تمایل به بازگشت نشان می‌دهند و یا نیمکت‌نشینی محض در لالیگا را تحمل می‌کنند.

او یکی از بازیکنان تیم ملی عربستان در جام جهانی خواهد بود و ۴١ بازی و ١٠ گل نیز در کارنامه ملی او وجود دارد.

 لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت