خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / لیگ قهرمانان اروپا / پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا؛ پیروزی شیرین والنسیا برابر موناکو/ سلتیک از سد مالمو گذشت
cl logo

پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا؛ پیروزی شیرین والنسیا برابر موناکو/ سلتیک از سد مالمو گذشت

پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا؛ پیروزی شیرین والنسیا برابر موناکو/ سلتیک از سد مالمو گذشت

تیم‌ فوتبال والنسیا اسپانیا در دیدار رفت مرحله پلی‌آف رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا برابر موناکو فرانسه به بردی شیرین دست یافت تا برای حضور در مرحله گروهی این مسابقات امیدوار بماند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دور رفت مرحله پلی‌‌آف رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب با برگزاری چند بازی دیگر ادامه پیدا کرد که طی آن تیم‌های والنسیا اسپانیا و سلتیک اسکاتلند برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند. در این بین تیم والنسیا به واسطه برتری ۳ بر یک برابر رقیب فرانسوی خود برای حضور در مرحله گروهی امیدوار است اما سلتیک با شرایط دشواری در بازی برگشت مواجه خواهد بود.

تیم والنسیا که در ورزشگاه مستایا میزبان موناکو فرانسه بود برابر این تیم با حساب ۳ بر یک به برتری دست یافت. رودریگو موره‌نو (۴)، دانیل پارخو (۵۴) و سوفیانه فقولی (۸۶) زننده گل‌های این تیم بودند. تنها گل تیم موناکو را نیز ماریو پاسالیک (۴۹) به ثمر رساند.

در دیگر بازی تیم سلتیک اسکاتلند پذیرای مالمو سوئد بود که این تیم را با شکست ۳ بر ۲ بدرقه کرد. لیگ گریفیث (۳ و ۶۱) و نیر بیتون (۱۰) گل‌های تیم سلتیک را وارد دروازه حریف کردند و برای مالمو هم برگت در دقایق ۵۲ و ۹۰ گلزنی کرد. با این نتیجه سلتیک نیاز به تساوی در بازی برگشت دارد تا از این مرحله به سلامت عبور کند و مالمو امیدوار است با بردی یک بر صفر یا ۲ بر یک صعود کند.

در دیگر بازی‌های برگزار شده نیز دینامو زاگرب کرواسی در زمین اسکندر بئو آلبانی ۲ بر یک پیروز شد و شاختار دونتسک اوکراین در خانه راپید وین اتریش با یک گل به برتری دست یافت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *