پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8278 29 مرداد 1394 ساعت [ 17:42 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرهاد کاظمی در نشست خبری: دیر شروع کردن تمرینات به ما لطمه زد

سرمربی تیم راه‌آهن با اشاره اینکه روند جذب بازیکن و تمرینات این تیم برای حضور در لیگ دیر آغاز شد، گفت: از این بابت قطعا ضربه می‎خوریم با این حال سعی‎مان انجام بازی خوب و نتیجه‎گیری است.

فرهاد کاظمی در نشست خبری: دیر شروع کردن تمرینات به ما لطمه زد

سرمربی تیم راه‌آهن با اشاره اینکه روند جذب بازیکن و تمرینات این تیم برای حضور در لیگ دیر آغاز شد، گفت: از این بابت قطعا ضربه می‎خوریم با این حال سعی‎مان انجام بازی خوب و نتیجه‎گیری است.

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد کاظمی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر صبای قم در هفته چهارم لیگ برتر، اظهارداشت: هر دو تیم شرایط مشابهی دارند، هم ما و هم صبای قم روند آماده‌سازی‌مان را دیر آغاز کردیم بنابراین در شروع بازی‌های‎مان قطعاً ضربه‌ خواهیم خورد زیرا بازیکنان با افت بدنی مواجه می‌شوند و این افت بدنی شامل تمام تیم‌هایی می‌شوند که بدنسازی اصولی نداشته باشند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم.

وی افزود: ما تنها یک هفته پیش از شروع مسابقات لیگ، تیم‌مان را بستیم و باید در نظر داشته باشیم که ما فوتبال خوب از بازیکنان‌مان می‌خواهیم؛ البته ما نیاز به زمان داریم و هم صبا می‌تواند در این فرصت خوب عمل کند و هم ما. همچنین ما با یک تیم جوان پا به این مسابقات گذاشتیم و از بازیکنان‌مان به علت حضور خوب در تمرینات سپاسگزاریم.

سرمربی تیم راه‌آهن در رابطه با شناختش از تیم صبا و آیا اینکه راه‌آهن در بازی فردا می‌تواند صبا را شکست دهد؟ اظهار داشت: بحث شکست دادن یا شکست خوردن نیست، ما باید به واقعیت‌های‌مان در فوتبال پی ببریم؛ هم ما و هم صبا جذب بازیکن را دیر آغاز و تمریناتمان را نیز شروع کردیم. همچنین بازی تدارکاتی پیش از شروع لیگ نداشتیم تا تیم‌های‌مان هماهنگ شود؛ نمی‌توانیم بگوییم فوتبال خیلی خوبی انجام می‌دهیم اما سعی می‌کنیم که به بهترین نحو در زمین بازی کنیم و به دنبال رتبه‌ای که در جدول هستیم، برسیم.

کاظمی اظهار داشت: تیم‌هایی که کارشان را برای حضور در لیگ زود شروع کرده‌اند، نتایج دلچسبی می‌گیرند و تیم‌هایی که دیر کارشان را آغاز کرده‌اند، در هفته‌های ابتدایی نتایج خوبی نمی‌گیرند.

در ادامه نشست خبری کاظمی یادآور شد: افت بدنی چهار، پنج هفته طول می‌کشد و نمی‌توانیم با چند بازی قضاوت کنیم و بگوییم کدام بازی موفق خواهد بود. ما هر چه بگذرد، بهتر می‌شویم و در حال حاضر هم چیزی نیستیم که می‌خواهیم آن را ارائه دهیم.

سرمربی تیم راه‌آهن در رابطه با جذب یک بازیکن انگلیسی، گفت: ما به دنبال یک هافبک بودیم، اما این بازیکن پست اصلی‌اش مهاجم بود و به همین خاطر او را جذب نکردیم.

کاظمی در رابطه با اعتراض به داوری در دیدارهای اخیر لیگ، اظهار داشت: من هیچ وقت گله‌ای از قضاوت داوران نداشتم. اگر هجمه‌ای که روی داوران است، الان روی مربیان بود، قطعا به مشکل برمی‌خوردیم. من از این مساله خوشحالم که محسن ترکی و محسن قهرمانی به جمع داوران بازگشتند و در این فصل قضاوت می‌کنند اما بزرگترین بحث در خصوص فقانی بود. البته من در حال حاضر زیاد با او در ارتباط نیستم اما حضور چنین داوری در فوتبال ما قابل احترام است.

وی درباره تغییر پست بازی مهرداد محمدی گفت: مهرداد محمدی بازیکن باهوشی است که در هر پستی که بخواهیم، می‌تواند بازی کند و بهتر از اینها نیز باشد.

سرمربی تیم راه‌آهن در پایان در خصوص مصدومان تیمش گفت: حسین کریمی در حال حاضر تنها مصدوم راه‌آهن محسوب می‌شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت