کد خبر : 82881 30 فروردین 1397 ساعت [ 12:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اولین مستند از حمله ائتلاف آمریکا به سوریه روی آنتن سیما می رود

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: به‌گزارش خبرگزاری مهر، جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی ۳۶۰ درجه به ابعاد حمله نظامی ائتلاف آمریکا و متحدانش به سوریه پرداخته است. سحر شنبه آسمان سوریه موشک باران شد. ترامپ به وعده خود عمل کرد و با بهانه استفاده از عامل شیمیایی در غوطه شرقی سوریه، به مراکز علمی و […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

به‌گزارش خبرگزاری مهر، جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی ۳۶۰ درجه به ابعاد حمله نظامی ائتلاف آمریکا و متحدانش به سوریه پرداخته است.

سحر شنبه آسمان سوریه موشک باران شد. ترامپ به وعده خود عمل کرد و با بهانه استفاده از عامل شیمیایی در غوطه شرقی سوریه، به مراکز علمی و پژوهشی این کشور حمله کرد. آمریکا در این حمله تنها نبود، فرانسه و انگلیس نیز با سیاست‌های بی و سر و ته ترامپ همراه شدند.

حمله ائتلاف آمریکا و اروپا به سوریه یک بهانه داشت و آن هم ادعای استفاده از سلاح شیمیایی بود. امروز به جای ابعاد این حمله موشکی، صدای افشاگری‌های یک خبرنگار انگلیسی بلند شده است؛ خبرنگاری که ثابت کرد ضبط تصاویر ویدیویی از غوطه شرقی و نسبت دادن آن به استفاده از سلاح شیمیایی کار «کلاه سفیدها» بوده است. کلاه سفیدهایی که در سال گذشته توانستند جایزه اسکار بهترین مستند را با صحنه سازی‌های بی نظیرشان دریافت کنند.  

«۳۶۰ درجه» مجموعه مستندهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه‌های مهم جامعه در طول یک هفته تهیه و تولید می‌شود. به روز و به لحظه بودن موضوعات از ویژگی‌های اصلی این برنامه تلویزیونی است.

«۳۶۰ درجه» با تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدهادی نعمت‌اللهی، جمعه هر هفته ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه مستند پخش می‌شود.

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت