پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8293 29 مرداد 1394 ساعت [ 21:57 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

برانکو ایوانکوویچ: داور با سرنوشت بازیکنان ما بازی کرد/ یک نفر دیگر عامل شکست ما شد!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تیمش را در دیدار برابر ذوب آهن شایسته شکست ندانست و با تاکید بر اینکه داور عامل باخت تیمش شد گفت: در کنار اشتباهات داوری خودمان هم نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم.

برانکو ایوانکوویچ: داور با سرنوشت بازیکنان ما بازی کرد/ یک نفر دیگر عامل شکست ما شد!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تیمش را در دیدار برابر ذوب آهن شایسته شکست ندانست و با تاکید بر اینکه داور عامل باخت تیمش شد گفت: در کنار اشتباهات داوری خودمان هم نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ پس از شکست ۲ بر یک تیمش برابر ذوب آهن در نشست خبری به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: شما خبرنگاران باید در مورد داوری نظر بدهید نه من. ناراحت نمی شوم اگر شما در این مورد اظهار نظر کنید.

وی افزود: ما شانس های زیادی را از دست دادیم و آنها را به گل تبدیل نکردیم. روز ما نبود و این اتفاق برای مهاجمان پیش می آید.

برانکو در مورد از دست دادن پنالتی توسط عالیشاه و اینکه چرا اجازه نداد طارمی ضربه را بزند گفت: هادی و امید و رضاییان پنالتی زن های ما هستند که امید ضربه را زد و خوب هم زد اما گل نشد.

وی افزود: ما برابر حریفی تن به شکست دادیم که موقعیت های زیادی برای گلزنی نداشت. ما موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. اما این دلیل نمی شود که یک نفر دیگر بیاید نتیجه بازی را رقم بزند.

برانکو در واکنش به این پرسش که به نظر می رسد حالا اصطلاح «اشتباه داوری جزوی از فوتبال است به فوتبال جزوی از داوری اس» تغییر یافته است گفت: هرکسی می تواند اشتباه کند اما متاسفانه همیشه به ضرر ما تمام می شود. بازیکنان ما حرفه ای هستند و زندگی شان با فوتبال است. بازیکنان ما به راحتی زحمات شان را هدر می دهند. بازیکنان ما در این فوتبال زحمت می کشند اما یکی می آید با سرنوشت آنها بازی می کند. این را من نمی پذیرم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: اگر کمک داور پرچم نمی زند فغانی بازهم آن صحنه را پنالتی نمی گرفت. متاسفانه ما سه امتیاز این بازی را از دست دادیم و وضعیت ما چنین است.

برانکو در مورد اینکه آیا فکر نمی کنید پرسپولیس به روانشناس نیاز دارد گفت: به این مسئله اعتقاد ندارم. کادر فنی بهترین روانشناس برای بازیکنان است چرا که به خوبی آنها را می شناسد. بازیکنان ما خوب بازی می کنند و در دیدار برابر سپاهان و این بازی هم خوب کار کردند اما داوری به ما ضربه زد.

وی افزود: نه تنها ما یک بازی را باختیم بلکه یک بازیکن خود را هم از دست دادیم. به هر حال این اتفاق در فوتبال رخ می دهد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه ذوب آهن را می شناخت گفت: آنها در نیمه اول فقط یک توپ به سمت دروازه ما داشتند. وقتی گل اول را آنطور خوردیم سخت است بتوانیم جبران کنیم. ما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم و خودمان نتوانستیم به پیروزی برسیم.

برانکو در مورد بازی ندادن به مسحن مسلمان گفت: باید مسلمان را به جای چه کسی می توانم بگذارم. اولویت را امروز به بازیکنانی دادم که دیدید چطور کار کردند.

وی در مورد عملکرد سوشا مکانی گفت: شوسا خیلی مطمئن بود اما در سانتر کردن ها این اتفاق پیش می افتد و ممکن است که اشتباهی رخ دهد. با این حال ما به ایشان خیلی خیلی اطمینان داریم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت