کد خبر : 83002 31 فروردین 1397 ساعت [ 11:05 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ویژگی Photo Mode در بازی God of War معرفی شد

[ad_1] به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها در طی نمایش زنده‌ای که برای لانچ عنوان God of War برگزار شد، شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی ویژگی فوتو مود این بازی را نشان داد. سونی اعلام کرد این ویژگی به همراه یک به‌روزرسان که در […]

[ad_1]
به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها

ویژگی Photo Mode در بازی God of War معرفی شد

در طی نمایش زنده‌ای که برای لانچ عنوان God of War برگزار شد، شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی ویژگی فوتو مود این بازی را نشان داد.

سونی اعلام کرد این ویژگی به همراه یک به‌روزرسان که در آینده منتشر می‌شود در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. با اینکه تاریخ دقیقی برای انتشار آن مشخص نشده است اما در حال حاضر می‌توانیم نگاهی بر حالت فوتو مود در بازی داشته باشیم.

در این ویدئو کوری بارلاگ (Cory Barlog) توضیح می‌دهد که آنها از همان مراحل اولیه توسعه بازی در نظر داشتند تا این ویژگی را در بازی قرار دهند اما سپس تصمیم گرفتند تا تمام وقت خود را برای توسعه عنوان God of War صرف کنند. به همین دلیل پس از به پایان رساندن توسعه این بازی، تیمی از برنامه نویسان شروع به کار برروی ویژگی فوتو مود کردند.

همانطور که در ویدئو خواهید دید، این ویژگی امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. می‌توانید در این بخش شخصیت‌های بازی را حذف کنید، حالات چهره کریتوس و آترئوس را تغییر دهید، افکت‌های مختلف را در تصویر ایجاد کنید، زاویه دوربین را تغییر دهید و قابلیت‌های دیگری که با دیدن ویدئو به حضورشان پی می‌برید. همچنین می‌توانید تعدادی از عکس‌هایی‌ که توسط توسعه دهندگان سانتا مونیکا ساخته شده‌اند را در انتهای ویدئو مشاهده کنید.

 

دانلود ویدئو با رزولوشن ۴۸۰P

دانلود ویدئو با رزولوشن ۷۲۰P

دانلود ویدئو با رزولوشن ۱۰۸۰P

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، کریتوس هم می‌تواند شاد باشد؛ البته زمانی که ملت را تکه پاره نمی‌کند!

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت