خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / هواداران پرسپولیس: پول می‌دهیم، داور خارجی برای ما بیاورید
tamashagar perspolis

هواداران پرسپولیس: پول می‌دهیم، داور خارجی برای ما بیاورید

هواداران پرسپولیس: پول می‌دهیم، داور خارجی برای ما بیاورید

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، هواداران پرسپولیس بعد از دقیقه 90 و بعد از اینکه داور به نفع ذوب‌آهن اعلام پنالتی کرد به شدت علیه علیرضا فغانی و همچنین کمیته داوران و فدراسیون فوتبال شعار دادند.

* شماری از هواداران و نیمکت‌نشینان پرسپولیس نیز اعتقاد داشتند که فغانی در اعلام پنالتی دچار اشتباه شده است.

* اعتراض هواداران پرسپولیس بعد از صحنه اخراج محسن بنگر از بازی به اوج خود رسید و وقتی هم بازی به پایان رسید پرسپولیسی‌ها حاضر نبودند از ورزشگاه بیرون بیروند و شدیدترین شعارها را علیه داور مسابقه سر دادند.

* مسئولان حراست ورزشگاه وقتی جو را دیدند بعد از اتمام بازی سمت فغانی رفته و او را میانه زمین نگه داشتند تا جو آرام شود. وقتی فغانی قصد ورود به رختکن را داشت هواداران پرسپولیس سمت او بطری‌های زیادی را پرتاب کردند که یکی از بطری‌ها به یکی از داوران برخورد کرد. این در حالی بود که تدارکات پرسپولیس نیز سمت فغانی حمله کرد و اگر اطرافیان مانع وی نمی‌شدند معلوم نبود چه اتفاقی رخ می‌دهد.

* شعار علیه داور تا 10 دقیقه بعد از پایان بازی همچنان ادامه داشت.

* بازیکنان تیم ذوب‌آهن در پایان بازی سمت هواداران این تیم رفته و از آنها بابت حمایتشان تشکر کردند این در شرایطی بود که هواداران اصفهانی بابت این پیروزی سر از پا نمی‌شناختند.

* هواداران پرسپولیس که بسیار ناراحت بودند اعلام کردند که حاضرند پول بدهند تا داور خارجی بازی تیمشان را سوت بزند.

* وحید حیدریه بازیکن پرسپولیس در پایان بازی قصد داشت با همراهانش راهی رختکن تیمش شود اما ماموران نیروی انتظامی ابتدا جلوی همراهان او را گرفتند و وقتی با اصرار مدافع پرسپولیس مواجه شدند، جلوی ورود او را هم گرفتند.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *