کد خبر : 83048 31 فروردین 1397 ساعت [ 16:49 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سرخیو راموس، آماده تقابل بزرگ با بایرن

[ad_1] به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، در سه دیداری که رئال در آلیانز آره نا مقابل بایرن برگزار کرده، کاپیتان تیم همواره در مرکز توجهات بوده ، هم در مرکز تمجیدات و هم در مرکز انتقادات و انتظار می‌رود این بار نیز ستاره اسپانیایی، نقشی کلیدی در قلب خط دفاع […]

[ad_1]
به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی

به گزارش “ورزش سه”، در سه دیداری که رئال در آلیانز آره نا مقابل بایرن برگزار کرده، کاپیتان تیم همواره در مرکز توجهات بوده ، هم در مرکز تمجیدات و هم در مرکز انتقادات و انتظار می‌رود این بار نیز ستاره اسپانیایی، نقشی کلیدی در قلب خط دفاع رئال ایفا کند.

 

او که رهبر خط میانی سپیدپوشان است، در غیابش در دیدار برگشت یک چهارم نهایی مقابل یووه، نشان داد که چه عنصر مهمی برای تیمش است. حذف رئال انقدر نزدیک بود که راموس از بین تماشاچی ها به کنار زمین آمد و خوش شانس بود که با محرومیت روبرو نشد.

 

آخرین دیدار رئال در مونیخ با حضور 70 هزار هوادار این تیم، با پیروزی 2-1 رئال همراه بود، هر چند که سپیدپوشان در ابتدا با گل ویدال عقب افتادند. رونالدو دو گل در نیمه دوم زد و اگر گل راموس در وقت‌های تلف شده مردود اعلام نمی‌شد، شاید نتیجه ای بهتر نیز رقم می‌خورد.

 

در فصل 14-2013 نیز رئال مقابل تیم گواردیولا قرار گرفت و در دیدار رفت موفق شد 1-0 با گل بنزما حریف را شکست دهد ولی در دیدار برگشت، با دو گل راموس پیش افتاد و سپس دو گل از رونالدو کار را تمام کرد.

 

 

 

اگر عقب تر برویم، سال 2007 نیز راموس در ترکیب رئال مقابل بایرن حضور داشت ولی خاطرات خیلی خوبی از این دیدار در ذهن او نیست. بینی او در جریان شکست 2-1 دچار شکستگی شد و رئال به خاطر گل خورده در خانه حذف شد.

 

حالا با بازگشت راموس به ترکیب رئال، انتظار می‌رود سپیدپوشان عملکرد خوبی در این دیدار نسبت به بازی قبلی در چمپیونزلیگ داشته باشند.

 

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت