کد خبر : 83107 1 اردیبهشت 1397 ساعت [ 3:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بازی without Scape در سبک وحشت در اواخر ماه آپریل منتشر خواهد شد

[ad_1] به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها بازی ویدئویی without Scape توسط استودیو‌ی سازنده بازی‌های ویدئویی مستقل بامپی تریل گیمز (Bumpy Trail Games) معرفی شد و در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ (۲۴ آپریل ۲۰۱۸)، انحصارا برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. Without Scape عنوانی […]

[ad_1]
به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها

بازی without Scape در سبک وحشت در اواخر ماه آپریل منتشر خواهد شد

بازی ویدئویی without Scape توسط استودیو‌ی سازنده بازی‌های ویدئویی مستقل بامپی تریل گیمز (Bumpy Trail Games) معرفی شد و در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ (۲۴ آپریل ۲۰۱۸)، انحصارا برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. Without Scape عنوانی ترسناک در سبک اشاره و کلیک است و نخستین اثر بامپی تریل گیمز محسوب می‌شود.

طبق گفته‌ی استودیو‌ی سازنده‌ی بازی، در این عنوان بازی‌بازان ابعاد جدیدی از ترس را در مواجهه با نیرو‌های شیطانی و کشف راز‌های پنهان شده درمیان دیوار‌ها، تجربه خواهند کرد. بازی‌باز در نقش فردی قرار خواهد گرفت که ناگهان با صدایی مرموز از خواب بیدار می‌شود و خود را در جهنمی از تاریکی و وحشت می‌یابد. تنها راه فرار از این جهنم، حل معماهای بازی به کمک سرنخ‌های پراکنده شده در محیط و یافتن راه گریز به خارج است.

Without Scape در تاریخ جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ (۲۴ آپریل ۲۰۱۸) در استورهای ایتچ.آیو ، ویندوز استور و استیم با تخفیف ۳۰ درصدی دردسترس خواهد بود و پس از یک هفته به قیمت اصلی خود یعنی ۶٫۹۹$ باز خواهد گشت.

 

 

 

 

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت