کد خبر : 83164 1 اردیبهشت 1397 ساعت [ 12:38 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سائلام: با پیروزی صفحه جدیدی در تاریخ باشگاه باز خواهیم کرد

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: سرمربی تراکتورسازی گفت: می خواهیم با یک نتیجه خوب به مدیرعامل جدید خوش‌آمد بگوییم. به گزارش ایسنا، آرتوئرول سائلام سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی ظهر شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان حاضر شد و درباره این دیدار اظهار کرد: فردا برای ما بازی مهمی است. […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

سرمربی تراکتورسازی گفت: می خواهیم با یک نتیجه خوب به مدیرعامل جدید خوش‌آمد بگوییم.

به گزارش ایسنا، آرتوئرول سائلام سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی ظهر شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان حاضر شد و درباره این دیدار اظهار کرد: فردا برای ما بازی مهمی است. این دیدار برای ما از جنبه‌های مختلفی مهم است. از طرفی دو بازی آخرمان در لیگ هفدهم است که قرار است به امید خدا برد خوبی را به دست بیاوریم.

او ادامه داد: می‌خواهیم فصلی که با مشکلات زیادی همراه بود را با پیروزی خوبی تمام کنیم. می‌خواهم از جناب آجرلو که وسیله‌ای شد تا من در تراکتورسازی عضویت پیدا کنم تشکر کنم. می‌خواهیم با یک نتیجه خوب به مدیرعامل جدید خوش‌آمد بگوییم. حریف ما تیم خوبی است و در نتیجه بازی سختی برای ما خواهد بود. هدف ما به نمایش گذاشتن یک بازی خیلی خوب است. اهمیت دیگر بازی فردا این است که می‌تواند برای جامعه تراکتورسازی یک شروع جدید و خوب باشد. یعنی ما می‌توانیم با پیروزی مشکلات قدیمی را فراموش کنیم و صفحه جدیدی در تاریخ باشگاه باز کنیم. دوست داشتیم این شروع در حضور هواداران‌مان باشد اما نمی‌دانم با این محرومیتی که نمی‌دانم حتی چگونه است، شرایط چگونه خواهد بود. فردا مجبوریم تمام مشکلات‌مان را کنار بگذاریم و یک بازی خوب ارائه دهیم.

ادامه دارد…

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت