خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / کناره‌گیری خطیبی از سرمربیگری سیاه‌جامگان

کناره‌گیری خطیبی از سرمربیگری سیاه‌جامگان

کناره‌گیری خطیبی از سرمربیگری سیاه‌جامگان

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، رسول خطیبی پس از بازی روز گذشته سیاه‌جامگان و گسترش فولاد تبریز که با شکست یک بر صفر تیمش همراه بود به دلیل حضور در کلاس‌های مربیگری و مشکلات شخصی از سمت خود کناره‌گیری کرد و صبح امروز مسئولان باشگاه سیاه‌جامگان با استعفای او موافقت کردند.

سعید رمضانی ضمن تأیید این خبر گفت: از هفته پیش بود که خطیبی به ما اعلام کرد به خاطر حضور در کلاس‌های مربیگری و برخی مسائل شخصی نمی‌تواند با سیاه‌جامگان کارش را ادامه بدهد، اما من به او گفتم کلاس‌هایش را برود و برای بازی با گسترش فولاد بالای سر تیم باشد که قبول کرد.

وی ادامه داد: بعد از بازی با گسترش فولاد بود که خطیبی به من گفت تصمیمم برای جدایی از سیاه‌جامگان جدی است. با توجه به این مسئله و اینکه تصمیم‌گیرنده در این خصوص من بودم، جلسه‌ای را با آقای عباسی مدیر باشگاه برگزار کردیم و به این نتیجه رسیدیم که با خطیبی قطع همکاری کنیم، چون نه دوست داریم خطیبی لطمه بخورد و نه باشگاه. ما دوست نداریم در این مسئله کسی متضرر شود.

مدیر تیم فوتبال سیاه‌جامگان در پاسخ به این پرسش که آیا جانشینی برای خطیبی در نظر گرفته شده است یا خیر، گفت: فعلاً که هیچ تصمیمی نگرفته‌‎ایم و باید خودم بالای سر تیم باشم تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

 

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *