خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / هفته چهارم لیگ برتر؛ راه‌آهن در خانه برابر صبا پیروز شد

هفته چهارم لیگ برتر؛ راه‌آهن در خانه برابر صبا پیروز شد

هفته چهارم لیگ برتر؛ راه‌آهن در خانه برابر صبا پیروز شد

تیم فوتبال راه‌آهن در هفته چهارم رقابتهای لیگ برتر برابر صبای قم به پیروزی دست یافت تا نخستین باخت فصل جاری را به شاگردان علی دایی تحمیل کند.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه دیدارهای هفته چهارم از مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، عصر امروز جمعه با برگزاری یک دیدار در تهران پیگیری شد که طی آن تیم فوتبال راه‌آهن با نتیجه ۲ بر یک برابر میهمانش صبای قم به پیروزی دست یافت.

در این بازی که در ورزشگاه شهرقدس و با قضاوت شاهین حاج بابایی برگزار شد، میلاد محمدی (۲۸ و ۵۶) برای تیم راه‌آهن گلزنی کرد و محمد اوسانی (۷۴) تک گل تیم صبای قم را به ثمر رساند.

تیم راه‌آهن با این پیروزی ۵ امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به تیم‌های تراکتورسازی و پدیده مشهد به رده نهم جدول رسید. تیم صبای قم هم که با هدایت علی دایی، لیگ پانزدهم را با ۳ تساوی متوالی آغاز کرد، نخستین باخت فصل جاری‌اش را برابر راه‌آهن تجربه کرد تا با ۳ امتیاز قبلی به رده دوازدهم سقوط کند، آنهم به لطف تفاضل گل بهتر نسبت به فولاد و سیاه‌جامگان.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *