کد خبر : 83448 2 اردیبهشت 1397 ساعت [ 20:53 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تارتار: خوشحالم آخرین بازی‌مان در جم با پیروزی به پایان رسید

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم از اینکه تیمش با پیروزی آخرین بازی این تیم را در شهر جم به پایان برد، خوشحال است. به گزارش ایسنا، مهدی تارتار بعد از پیروزی برابر نفت تهران در نشست خبری گفت: خوشحالم که آخرین بازی‌مان در شهر جم با پیروزی به پایان […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم از اینکه تیمش با پیروزی آخرین بازی این تیم را در شهر جم به پایان برد، خوشحال است.

به گزارش ایسنا، مهدی تارتار بعد از پیروزی برابر نفت تهران در نشست خبری گفت: خوشحالم که آخرین بازی‌مان در شهر جم با پیروزی به پایان رسید. ما در نیم فصل دوم به هواداران‌مان بدهکاریم. در بیرون از خانه پیروز شده بودیم اما در شهر خودمان نتوانستیم پیروز شویم. قبل از بازی به بازیکنانم گفتم باید با خاطره‌ای خوش آخرین بازی‌مان را در این فصل در شهر جم به پایان برسانیم. خوشحالم که توانستیم دل هواداران‌مان را شاد کنیم. از اصحاب رسانه هم که در این مدت ما را حمایت کردند تشکر می‌کنم. امیدوارم این حمایت‌ها در سال‌های بعد هم ادامه داشته باشد. چه من باشم چه نباشم. این تیم متعلق به این شهر و این استان است و باید مثل یکی دو سال گذشته همیشه حمایت شود.

او ادامه داد: این بازی کاملا یک طرفه بود. نفت با توجه به اینکه به پیروزی نیاز داشت با دو مهاجم بازی را شروع کرد. هر تیمی که برابر ما با ترکیبی باز بازی کند، دچار مشکل می‌شود. این موضوع را از اول فصل نشان دادیم. همه تیم‌ها در جم برای نباختن بازی می‌کردند اما امروز نفتی که برای پیروزی آمده بود دیدید چگونه دچار مشکل شد. به تمام بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم که شرافتمندانه بازی کردند هرچند که از نظر مالی این روزها شرایط خوبی ندارند. آن‌ها از قبل از عید تا به امروز هیچ دریافتی نداشته‌اند. در شرایط اقتصادی این روزهای کشورمان واقعا سخت است که بدون پول کار کنیم و نتیجه بگیریم اما بچه‌های ما نشان دادند که در روزهای سخت هم شرافتمندانه بازی می‌کنند.

تارتار گفت: خوشحالم که حقانیت‌مان را ثابت کردیم. خیلی‌ها می‌گفتند که با توجه به اینکه تیم ما و نفت مربوط به شرکت‌های نفتی هستند، شاید در این بازی اتفاقاتی بیفتد. خوشحالم که این گونه نشد و ما شرافت‌مان را نشان دادیم. حق تیم‌های دیگر برای ما خیلی مهم است.

ادامه دارد…

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت