پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8345 31 مرداد 1394 ساعت [ 0:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مشاور باشگاه استقلال اهواز: پیروزی استقلال به‌خاطر نفوذ آنها در فدراسیون است

مشاور باشگاه استقلال اهواز گفت: برد استقلال تهران را به این باشگاه تبریک می‌گویم اما برد آنها حاصل یک برنامه ریزی از پیش تعیین شده بود.

مشاور باشگاه استقلال اهواز: پیروزی استقلال به‌خاطر نفوذ آنها در فدراسیون است

مشاور باشگاه استقلال اهواز گفت: برد استقلال تهران را به این باشگاه تبریک می‌گویم اما برد آنها حاصل یک برنامه ریزی از پیش تعیین شده بود.

پیمان کاظمی‌نژاد در پایان دیدار استقلال اهواز و استقلال تهران گفت: چرا باید این مسابقه در ورزشگاه غدیر برگزار می‌شد در حالی که باشگاه استقلال اهواز خواسته بود این بازی در ورزشگاه تختی برگزار شود.

وی افزود: اگر ورزشگاه تختی از سوی آقایان تأیید نشده پس چرا اجازه دادند ما در بازی اول خود در اهواز در ورزشگاه تختی به میدان برویم؟ اگر مشکل نور این ورزشگاه است چرا در بازی با سیاه جامگان چنین ایرادی گرفته نشد؟ حتماً بازیکن سیاه جامگان در آن ورزشگاه مشکل خطای چشم نداشتند و اگر استقلالی‌ها در این ورزشگاه بازی می‌کردند دچار این مشکل می‌شدند!

مشاور باشگاه استقلال اهواز با تأکید بر اینکه به طور جدی از طریق استانداری اهواز پیگیر این قضیه خواهند بود، تأکید کرد: اعتقاد داریم حق استقلال اهواز در این بازی خورده شده است. جدا از پنالتی که بی‌جهت برای استقلال تهران گرفته شد و صحنه گل دوم این تیم که جای بحث دارد ما بیش از هر چیز از این مسئله ناراحتیم که بازی در ورزشگاهی که خودمان اعلام میزبانی کرده بودیم برگزار نشد. مگر غیر از این است که بازی در کدام زمین را میزبان مسابقه تعیین می‌کند.

کاظمی‌نژاد افزود: اعتقاد ما این است که نفوذ استقلالی‌ها در فدراسیون باعث شد که این بازی در ورزشگاه غدیر برگزار شود. اگر غیر از این بود استقلال درخواست نمی‌کرد قبل از بازی در ورزشگاه غدیر تمرین کند در حالی که ما تمرین آخر خود را در آنجا انجام دادیم. چنین اتفاقاتی فوتبال را از اخلاق مداری دور می‌کند. من این برد را به استقلالی‌های تهران تبریک می‌گویم اما تأکید می‌کنم این پیروزی حق آنها نبود.

وی یادآور شد: مگر ورزشگاه تختی اهواز امکاناتش کمتر از ورزشگاه درود و یا ورزشگاه نفت مسجد سلیمان است، چرا آن ورزشگاه‌ها تأیید شدند و فقط ورزشگاه ما برای بازی با استقلال تهران تأیید نشد. به هر حال این ورزشگاه تختی در مرکز شهر است و هواداران کم بضاعت ما خیلی بهتر می‌توانستند به این ورزشگاه بیایند اما در حق آنها اجحاف شد. اعتقاد ما این است این یک برنامه از پیش تعیین شده بود و استقلالی‌ها با نفوذی که در فدراسیون داشتند این بازی را در ورزشگاه غدیر برگزار کردند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت