خانه / اخبار فوتبال ایران / قطبی به درخواست کلایورت کمک‌مربی «کوراسائو» شد
سرمربی سابق تیم‌ملی ایران و پرسپولیس، دستیار یکی از بهترین گلزن تاریخ تیم‌ملی هلند شد.

قطبی

قطبی به درخواست کلایورت کمک‌مربی «کوراسائو» شد

قطبی به درخواست کلایورت کمک‌مربی «کوراسائو» شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، «ژاپن تایمز» نوشت: افشین قطبی، سرمربی سابق تیم‌ملی کشورمان و پرسپولیس، اعلام کرد سمت کمک مربیگری تیم ملی «کوراسائو» را پذیرفته و در دور سوم مقدماتی جام‌جهانی 2018 کنار پاتریک کلایورت، سرمربی مشهور هلندی این تیم روی نیمکت می‌نشیند.

قطبی

این مربی 51 ساله که جولای گذشته از باشگاه شیمیزو اس پالس ژاپن جدا شد، گفته به درخواست کلایورت جواب مثبت داده و تنها در دو بازی رفت و برگشت با السالوادور به تیم ملی کوچک منطقه کونکاکاف کمک می‌کند.

قطبی در این باره به «کیدون نیوز» گفت: پاتریک یک شخصیت دوست‌داشتنی وستاره‌ای بین‌المللی است. برای این مربی بزرگ آینده، تمام توان و دانشم را خرج خواهم کرد. هیچ‌کس انتظار نتایج مطلوب از تیم را ندارد و موفقیت کاراسائو می‌تواند داستانی شبیه سیندرلا باشد.

او در ادامه گفت: بیشتر بازیکنان دنیا از اروپا می‌آیند و کیفیت بازی آن‌ها معمولا فراتر از حد انتظار مردم است. تصور می‌کنم کوراسائو شانسی بیشتری از آنچه هواداران می‌پندارند، دارد چون فدراسیون این کشور می‌خواهد تجربه و کلاس بالاتری به تیم ببخشد. برای  پشت‌سر گذاشتن اولین تجربه کار در کونکاکاف بسیار مشتاقم.

انتهای پیام/پ

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *