خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / فن‌خال: دخه‌آ‌ را نمی‌فروشیم
van gal

فن‌خال: دخه‌آ‌ را نمی‌فروشیم

فن‌خال: دخه‌آ‌ را نمی‌فروشیم

تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، داستان جدایی داوید دخه‌آ از منچستریونایتد برای رفتن به مادرید و پیوستن به رئال یکی از پرفراز و نشیب‌ترین داستان‌های بازار نقل‌وانتقالات تابستان امسال بوده است. او که از ابتدای تابستان خود را برای پیوستن به کهکشانی‌ها آماده کرده و به همین دلیل در دو هفته اول لیگ برتر انگلیس هم به میدان نرفته است، طبق ادعای سرمربی هلندی‌اش باید قید حضور در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو را بزند، حداقل تا پایان فصل آینده.

لوئیز فن‌خال درباره دروازه‌بان 24 ساله تیمش که تنها یک فصل دیگر با شیاطین سرخ قرارداد دارد و قرمزپوشان شهر منچستر برای فروش او 35 میلیون می‌خواهند، به خبرنگاران گفت: فکر می‌کنم زمانی که منچستریونایتد یک بازیکن می‌خواهد، باید به آن برسد، حتی زمانی که باشگاه در حال فروش بازیکن نیست. این هم وضعیت حال حاضر ما است. ما دخه‌آ را نمی‌فروشیم.

منچستریونایتد در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستان امسال پنج بازیکن خریده است که یکی از آنها یعنی سرخیو رومرو، دروازه‌بان آرژانتینی پیشین سامپدوریا بوده است. فن‌‌خال به دلیل بلاتکلیف بودن دخه‌آ و نامطمئن بودن از وضعیت روانی او فعلاً ترجیح داده است که از این دروازه‌بان اسپانیایی استفاده نکند و در هر سه بازی که تیمش در این فصل انجام داده، رومرو را به میدان فرستاده است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *