کد خبر : 83651 3 اردیبهشت 1397 ساعت [ 20:41 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

روحانی انتخاب رئیس مجمع دولت و وزرای کوبا را تبریک گفت

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: به گزارش خبرگزاری مهر،  حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در پیامی انتخاب «میگل ماریو دیاز کانل برمودس» را  به عنوان رئیس مجمع دولت و وزرای کوبا تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که پیوندهای عمیق و دوستانه بین دو کشور در دوره جدید تداوم یابد. در ابتدای این پیام خطاب […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

به گزارش خبرگزاری مهر،  حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در پیامی انتخاب «میگل ماریو دیاز کانل برمودس» را  به عنوان رئیس مجمع دولت و وزرای کوبا تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که پیوندهای عمیق و دوستانه بین دو کشور در دوره جدید تداوم یابد.

در ابتدای این پیام خطاب به رئیس مجمع دولت و وزرای کوبا با بیان اینکه انتخاب جناب‌عالی به عنوان رئیس مجمع دولت و وزرای کوبا را صمیمانه تبریک می‌گویم، آمده است: دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری کوبا همواره در شرایط سخت در کنار یکدیگر برای ایجاد دنیایی امن و بر پایه عدالت و اعتدال تلاش کرده‌اند و امیدوارم این پیوندهای عمیق و دوستانه بین دو کشور در دوره جدید نیز تداوم یابد.

در انتهای این پیام آمده است: برای جناب‌عالی در مسئولیت خطیر جدید، موفقیت و برای دولت و ملت کوبا سعادت و بهروزی آرزومندم.

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت