کد خبر : 83682 4 اردیبهشت 1397 ساعت [ 1:52 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نظرسنجی سازندگان Bloodstained در ارتباط با محتویات آینده و اهداف کمپین کیک‌استارتر

[ad_1] به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها طرفداران و حامیان  Bloodstained: Ritual of the Night هم‌اکنون می‌توانند بازخوردهای خود را به سازندگان برسانند و با شرکت در نظرسنجی این عنوان، نقشی در آینده‌ی آن داشته باشند. توسعه‌دهندگان Bloodstained در نظرسنجی جدیدشان ابتدا از قصد […]

[ad_1]
به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها

نظرسنجی سازندگان Bloodstained در ارتباط با محتویات آینده و اهداف کمپین کیک‌استارتر

طرفداران و حامیان  Bloodstained: Ritual of the Night هم‌اکنون می‌توانند بازخوردهای خود را به سازندگان برسانند و با شرکت در نظرسنجی این عنوان، نقشی در آینده‌ی آن داشته باشند.

توسعه‌دهندگان Bloodstained در نظرسنجی جدیدشان ابتدا از قصد خرید و حمایت شما از این بازی در کیک‌استارتر و پلتفرم مورد نظرتان پرسیده‌اند. بقیه­‌ی پرسش‌ها برروی محتویات دانلودی آینده، اهداف کمپین کیک‌استارتر و میزان رضایت از سازندگان تمرکز دارند و افرادی که قصد کمک هرچه بیشتر به عملکرد تیم سازنده را دارند، می‌توانند اکنون در این نظرسنجی شرکت کرده و به برخی از سوالات آن‌ها پاسخ دهند.

Bloodstained: Ritual of the Night به کارگردانی کوجی ایگاراشی (Koji Igarashi)، سال ۲۰۱۵ به‌عنوان دنباله‌ی معنوی Castlevania: Symphony of the Night معرفی و سریعاً موفق به جمع‌آوری بیش از ۵٫۵ میلیون دلار کمک مالی در کیک‌استارتر شد و به راحتی از هدف ۵۰۰ هزار دلاری خود عبور کرد.

Bloodstained: Ritual of the Night همان‌طور که سازندگان پس از به تعویق انداختن عرضه‌ی آن در سال ۲۰۱۷ اعلام کردند، در سال ۲۰۱۸ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد.

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت