خانه / خبرهای فوتبال خارجی / سیمئونه: چمن ویسنته کالدرون بد است اما نه برای پذیرایی از بارسا!
simeone

سیمئونه: چمن ویسنته کالدرون بد است اما نه برای پذیرایی از بارسا!

سیمئونه: چمن ویسنته کالدرون بد است اما نه برای پذیرایی از بارسا!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اتلتیکومادرید فصل 16-2015 لالیگا را با پیروزی یک بر صفر خانگی برابر لاس‌پالماس تازه صعود کرده آغاز کرد. دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید در کنفرانس خبری پس از این بازی اشاره‌ای طنزآمیز به بازی هفته سوم روخی‌بلانکو برابر بارسلونا داشت و به کاتالان‌ها برای سفرشان به مادرید هشدار داد.

سیمئونه در ابتدای کنفرانس خبری خود پس از اشاره به روند بازی درباره رقبای اصلی‌اش در فصل جدید گفت: فکر می‌کنم که ما خوب بازی کردیم. سعی داشتیم که خوب بازی کنیم و توپ را به مهاجمان‌مان برسانیم. در نیمه دوم بازی‌مان عمقی‌تر شد. این فصل ما حواس‌مان به سویا، والنسیا و ویارئال که خرید‌های خوبی انجام داده‌اند، خواهد بود.

سیمئونه نبود ریتم کافی در بازی تیمش برابر لاس‌پالماس را به وضعیت چمن ورزشگاه ویسنته کالدرون ربط داد و اظهار داشت: چمن ورزشگاه در وضعیت بدی قرار دارد، اما زمانی که بارسلونا به اینجا بیاید، این تیم باید بداند که این وضع ادامه نخواهد داشت. ما باید بازی عمقی خود را تقویت کنیم. ما تملک توپی می‌خواهیم که منجر به خلق موقعیت شود.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید درباره بازی لاس‌پالماس هم تأکید کرد: آنها تیم خوبی تشکیل داده‌اند. اوبلاک (دروازه‌بان اتلتیکومادرید) در این بازی یک واکنش خوب انجام داد. لاس پالماس هم خوب بازی کرد.

سیمئونه درپایان درباره عملکرد چهار بازیکن تیمش، کاراسکو، کورئا، اولیور و جکسون مارتینس هم عنوان کرد: کاراسکو را کنار گذاشتم تا فرصت بازی به دیگر بازیکنانی که می‌دانستم برای حضور در این بازی آماده‌تر هستند، برسد. کورئا هم بازیکن متفاوتی است و بسیار خطرناک. او در فضاهای بسته دید خوبی برای ارسال پاس دارد. او بازیکنی سرکش است و بدون ترس از هیچ بازیکنی وارد درگیری‌های نفربه‌نفر می‌شود.

هافبک دفاعی پیشین اینتر و اتلتیکومادرید افزود: اولیور هم در کار تیمی ما عملکرد خوبی داشت. در نیمه اول او بازی ترکیبی خوبی با خوانفران و آنتوان گریزمان داشت. جکسون مارتینس نیز کارش را خوب انجام داد. گرفتن توپ از او زمانی که پشتش به دروازه‌ است، کار سختی است. او در حملات کمک فراوانی به ما کرد هرچند نتوانستیم آن‌طور که باید و شاید توپ را در محوطه جریمه به او برسانیم. مارتینس بازی به بازی پیشرفت می‌کند و وضعیتش بهتر می‌شود

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *