پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8404 1 شهریور 1394 ساعت [ 9:53 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گواردیولا: پیروزی بر هوفنهایم یکی از بهترین عملکردهای بایرن‌ در ۳ سال گذشته بود

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ از پیروزی دقیقه ۹۰ بازیکنانش مقابل هوفنهایم تمجید کرد.

گواردیولا: پیروزی بر هوفنهایم یکی از بهترین عملکردهای بایرن‌ در ۳ سال گذشته بود

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال بایرن مونیخ شب گذشته (شنبه) در حالی موفق شد در خانه هوفنهایم به پیروزی دراماتیک 2 بر یک برسد که از دقیقه 74 در پی اخراج ژروم بواتنگ 10 نفره به بازی ادامه می‌داد. هوفنهایم با گل ثانیه 15 کوین وولاند خیلی زود از بایرن پیش افتاد، اما در ادامه توماس مولر در دقیقه 41 گل تساوی میهمان را به ثمر رساند و در دقیقه 90 روبرت لواندوفسکی که در دقیقه 67 به جای فیلیپ لام به بازی آمده بود، گل برتری باواریایی‌ها را به ثمر رساند.

پپ گواردیولا پس از این بازی گفت: از این پیروزی خوشحالم، ولی بیشتر از آن از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم. در سال‌های اخیر کار ما در خانه هوفنهایم همواره سخت بوده است، از این رو می‌دانستیم که باید سخت تلاش کنیم تا به نتیجه دلخواه خود برسیم. 10 دقیقه پایانی بازی کمی هیجان‌انگیز بود. به نظرم این یکی از بهترین عملکردهای بایرن مونیخ در بوندس‌لیگا در سه سال گذشته بود. به هر حال باید از چنین بازی‌هایی درس بگیریم. این بهترین شروع ما نبود، اما 93 دقیقه فرصت داشتیم تا به نتیجه مورد نظرمان برسیم.

بایرن مونیخ با این برد شش امتیازی شد و در صدر جدول رده‌بندی بوندس‌لیگا ایستاد. سرخپوشان مونیخی شنبه، 7 شهریور در هفته سوم این رقابت‌ها و در دیداری حساس در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا پذیرای بایرلورکوزن هستند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت