کد خبر : 84060 6 اردیبهشت 1397 ساعت [ 6:19 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تصاویر جدیدی از عنوان Dragon Quest XI منتشر شد

[ad_1] به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها به تازگی تصاویر جدیدی از مبارزات بازی Dragon Quest XI منتشر شده است که می‌تواند بازیکنان را تا حد زیادی با سبک مبارزه‌ای این عنوان آشنا سازد، گرچه تصاویر منتشر شده، همه آن چیزی که باید بدانیم […]

[ad_1]
به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها

تصاویر جدیدی از عنوان Dragon Quest XI منتشر شد

به تازگی تصاویر جدیدی از مبارزات بازی Dragon Quest XI منتشر شده است که می‌تواند بازیکنان را تا حد زیادی با سبک مبارزه‌ای این عنوان آشنا سازد، گرچه تصاویر منتشر شده، همه آن چیزی که باید بدانیم نیست اما می‌تواند حدس و گمان‌های زیادی راجع به گیم‌پلی بازی را در خود داشته باشد.

عنوان Dragon Quest XI از عناوین محبوبی است که مدت زمانی زیادی تا عرضه آن باقی نمانده و طرفداران و بازیکنانی که به این سبک از بازی‌ها علاقه دارند می‌توانند به زودی این بازی را تجربه کنند. با انتشار تصاویر جدیدی که اطلاعاتی مهم را درباره گیم‌پلی بازی و نحوه مبارزات آن در خود دارند، انتظار برای تجربه این عنوان نیز بیش از هر زمان دیگری خواهد شد.

با توجه به تصاویر، می‌توان گفت پیش از هر چیز، دشمنان در این بازی به صورت جذاب و دوست داشتنی طراحی شده‌اند. از سویی صحنه‌های خیره کننده‌ای که به وسیله جادوهای درون بازی خلق می‌شوند نیز از حذابیت بسیار بالایی برخوراد هستند. به نظر می‌رسد همه چیز در دنیای Dragon Quest به خوبی تصویر سازی شده و به کارگیری رنگ‌های جذاب و چشم نواز در دنیای پیرامون آن، جذابیت محیط بازی را دوچندان کرده است.

 

این بازی در ماه سپتامبر میلادی و برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن و کامپیوترهای خانگی عرضه خواهد شد و عرضه بر روی پلتفرم نینتندو سوئیچ به زمان دیگری موکول خواهد شد. نظر شما کاربران گیمفا در این باره چیست؟

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت