کد خبر : 84064 6 اردیبهشت 1397 ساعت [ 8:20 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

به‌روزرسان ۳.۰.۰ عنوان Splatoon 2 منتشر شد

[ad_1] به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها شب گذشته به‌روزرسان عظیم ۳.۰.۰ برای Splatoon 2 منتشر شد. همان‌طور که قبلاً اعلام شده بود، این به‌روزرسان شامل رتبه‌ی جدید X، لباس‌ها و سلاح‌های جدید، موسیقی جدید، بازگشت شخصیت Callie و نقشه‌ی Camp Triggerfish می‌شود. اما […]

[ad_1]
به گزارش پایگاه خبری ورزشی تیفوسی و بخش منهای ورزش و اخبار بازی های کامپوتری و گجت ها

به‌روزرسان ۳.۰.۰ عنوان Splatoon 2 منتشر شد

شب گذشته به‌روزرسان عظیم ۳.۰.۰ برای Splatoon 2 منتشر شد. همان‌طور که قبلاً اعلام شده بود، این به‌روزرسان شامل رتبه‌ی جدید X، لباس‌ها و سلاح‌های جدید، موسیقی جدید، بازگشت شخصیت Callie و نقشه‌ی Camp Triggerfish می‌شود. اما این پایان کار نیست و بسیاری از موارد دیگر هم در این به‌روزرسان قرار دارند. با ما همراه باشید.

بخشی از تغییرات:

وسایل جدید

سلاح‌ها و لباس‌های جدید به مغازه‌ها اضافه شده‌اند.

تغییرات در بخش موسیقی

دو موسیقی جدید به بازی افزوده شده که در طی مسابقات بخش چند نفره پخش می‌شوند.

تغییرات در بخش تک نفره

پس از انجام کار به‌ خصوصی، شخصیت Callie در منطقه Tentakeel Outpost دیده خواهد شد.

تغییرات در بخش Ranked Battle

رتبه‌ی جدید X از همین حالا در دسترس است. بازی‌باز‌‌هایی که در حال حاضر دارای رتبه S+10 هستند، به صورت اتوماتیک به رتبه X ارتقا پیدا می‌کنند.

تغییرات در بخش Splatfest

زمانی که نتایج اعلام می‌شود، درصد رأی‌های داده شده تا رقم صدم اعشار خواهند بود.

زمانی که به صورت تک نفره چندین مسابقه Splatfest را بازی کنید و شکست بخورید، مقدار Splatfest Power تغییری نخواهد کرد.

تغییرات در بخش Regular Battle

زمانی که با تعداد کمی از هم‌ تیمی‌های خود چندین مسابقه را بازی کنید و شکست بخورید، نوار Vibe Meter تغییری نخواهد کرد.

تغییرات در بخش Salmon Run

حل مشکلی که باعث می‌شد تا بازی‌باز نتواند زمانی که در کنار یک سبد پر از تخم طلایی است، حرکت کند.

حل مشکلی که زمان مواجه با چندین باس Steel Eel اتفاق می‌افتاد. در این حالت اگر بازی‌باز به نقاط ضعف دشمنان آسیب وارد می‌کرد، این مقادیر محاسبه نمی‌شدند.

حل مشکلی که به ندرت در زمان برداشتن تخم‌های طلایی اتفاق می‌افتاد. در این حالت اگر یکی از بازی‌بازها تخم طلایی را برمی‌داشت و در این بین اتصال وی با اینترنت قطع می‌شد، بازی‌بازان دیگر نمی‌توانستند آن تخم را بردارند.

حل مشکل مربوط به بازگرداندن هم تیمی‌هایی که کشته شده‌اند. در این حالت زمانی که کیفیت اینترنت پایین بود، امکان نجات دادن هم‌ تیمی‌های کشته شده، وجود نداشت.

تغییرات در حالت Spectator

حل مشکل در بخش Private Battles برای زمانی که بازی‌باز در حال استفاده از حالت Spectator بود. در این حالت با پخش شدن یک صدای خاص، به نظر می‌رسید که بازی‌باز خود را در جوهر غوطه ور ساخته است.

حل مشکلی که باعث می‌شد تا نشانگر سلاح Sting Ray به درستی دیده نشود. این حالت زمانی‌ اتفاق می‌افتاد که بازی‌باز در هنگام استفاده از این سلاح، زاویه دید خود را عوض می‌کرد.

تغییرات دیگر

زمانی که بازی‌‌باز به رتبه‌ی X در بخش Ranked Battle دست یابد، می‌تواند با فشار دادن همزمان دکمه‌های R و L در بخش لابی، ژست خاصی به خود بگیرد.

حل مشکلی که در بخش Style در منو Equip وجود داشت. این مشکل باعث می‌شد تا ترتیب مدل‌ مو‌ی دخترها در این بخش با قسمت  Player Settings متفاوت باشد.

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت