پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8410 1 شهریور 1394 ساعت [ 9:58 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فن‌خال: از عملکردمان مقابل نیوکاسل راضی‌ام اما از نتیجه نه!

سرمربی هلندی شیاطین سرخ از عملکرد شاگردانش برابر نیوکاسل ابراز رضایت کرد.

فن‌خال: از عملکردمان مقابل نیوکاسل راضی‌ام اما از نتیجه نه!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیز فن‌خال در پی تساوی بدون گل عصر امروز (شنبه) شاگردانش مقابل نیوکاسل در نخستین دیدار از هفته سوم لیگ برتر انگلیس گفت: ما از عملکرد تیم در این بازی می‌توانیم رضایت داشته باشیم، ولی از نتیجه راضی نیستیم، چون پاداش تلاش‌مان را نگرفتیم. ما موقعیت‌های زیادی روی دروازه نیوکاسل خلق کردیم و بدشانس بودیم که به گل نرسیدیم.

وی در ادامه عنوان کرد: دریبلی که چیچاریتو پس از گرفتن توپ زد، فوق‌العاده بود، ولی شانس با او یار نبود و نتوانست گلزنی کند. به نظرم در فوتبال شما به شانس هم نیاز دارید و این ربطی به کیفیت تیم ندارد. ما در ارسال‌های هوایی خوب کار نکردیم و انتخاب‌های خوبی نداشتیم. با این حال به لحاظ گروهی نمایش شگفت‌انگیزی را ارائه دادیم و تا آخرین لحظه جنگیدیم و دیدن این روحیه جنگندگی فوق‌العاده بود. من این نوع بازی را دوست دارم و تنها نتیجه بد بود.

سرمربی هلندی شیاطین سرخ با اشاره به تعویض باستین شواین‌اشتایگر در دقیقه 60 و فرستادن مایکل کریک به جای او به میدان اظهار داشت: گفته بودم که باستین باید 60 دقیقه بازی کند. در بازی‌های دیگر کریک یک ساعت بازی کرده بود و این هم تفکری دیگر بود. من باید هر دو بازیکن را در نظر داشته باشم. مایکل کریک فصل گذشته بازی‌های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داد و حالا این‌طور نیست و این مزیت بزرگی برای تیم است. در  مورد باستین هم این موضوع صدق می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت