کد خبر : 84146 6 اردیبهشت 1397 ساعت [ 18:23 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ویسی: اولویتم ماندن در استقلال خوزستان است

[ad_1] پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: سرمربی استقلال خوزستان می‌گوید برای کسب سه امتیاز مقابل صنعت نفت به میدان می‌رود. به گزارش ایسنا، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: این یک بازی تشریفاتی است و خوشحالم که در شرایط سختی به یکدیگر خوردیم. مقابل صنعت نفت و هوادارانش […]

[ad_1]
پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

سرمربی استقلال خوزستان می‌گوید برای کسب سه امتیاز مقابل صنعت نفت به میدان می‌رود.

به گزارش ایسنا، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: این یک بازی تشریفاتی است و خوشحالم که در شرایط سختی به یکدیگر خوردیم. مقابل صنعت نفت و هوادارانش بازی کردن لذت خاصی دارد. ما امیدواریم که یک بازی کاملا خوزستانی را به نمایش بگذاریم تا مردم لذت ببرند. ما برای کسب سه امتیاز این بازی به میدان می‌رویم.

او درپاسخ به این پرسش که آیا در فصل بعدی در لیگ برتر هستید یا خیر گفت: نمی‌دانم شرایطم چه گونه است. یکی دو پیشنهاد نصفه و نیمه دارم ولی هنوز شرایط کاملا مشخص نیست. اولویتم این است که در استقلال خوزستان باشم و یک سال جدید خوب را در کنارشان داشته باشم.

سرمربی استنقلال خوزستان در باره مصدومان تیمش در بازی فردا اظهار کرد: چهار پنج نفر مصدوم داریم. جونیورز، بهزاد کریمی، آرام طبع، دانیال ماهینی، اسماعیل شریفات و بهمنیان را در اختیار نداریم.

ویسی درباره اینکه قرار است سفیر برزیل بازی فردا را از نزدیک تماشا کند اظهار کرد: از این بابت خوشحالیم که سفیر برزیل می‌خواهد بازی برزیل کوچک را ببیند همه خرسندند. این ارتباطات باید بیشتر شود تا همه مردم دنیا بدانند که در ایران شهری است که به آن برزیل کوچک می‌گویند. امیدوارم این حضور خوش یمن باشد.

انتهای پیام

[ad_2]

لینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت