خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / لالیگا اسپانیا / انتقام بارسلونا از بیلبائو در سن مامس

انتقام بارسلونا از بیلبائو در سن مامس

انتقام بارسلونا از بیلبائو در سن مامستیم فوتبال بارسلونا موفق شد با تک گل “لوئیس سوآرس” اتلتیک بیلبائو را در هفته نخست لیگا شکست دهد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در آغاز هفته نخست لیگا، بارسلونا در خانه بیلبائو به مصاف این تیم رفت تا شکست در سوپر جام اسپانیا را جبران کند.
مسابقه برخلاف بازی 9 روز پیش دو تیم در این ورزشگاه بسیار آرام و حتی کسل کننده آغاز شد. آبی اناری‌ها با حضور بازیکنان ثابت خط میانی خود برای رهایی از فشار اولیه بیلبائو به حفظ توپ پرداخته، سعی در خسته کردن حریف کردند. اتفاقی که تا حدودی در آنجام آن موفق بودند، اما باعث مشاهده یک بازی سرد و کسل کننده برای هواداران شدند تا در تنها اتفاق مهم بازی در 30 دقیقه ابتدایی بتوان به مصدومیت “دنی آلوز” مدافع راست بارسا که چهارمین دفاع کناری مصدوم بارسا به شمار می‌آید و جانشینی‌اش با “سرجی روبرتو” جوان اشاره کرد.
با نزدیک شدن به دقایق پایانی بازی اما بارسا کمی رو به جلوتر حرکت کرد و پس از یک صحنه مشکوک به پنالتی که داور از آن گذشت، این بار در یک صحنه که زیاد هم پنالتی نبود صاحب موقعیت عالی گلزنی شد که “گورکا ایرایزووز” آماده با واکنش عالی خود توانست پنالتی “لئو مسی” به گوشه دروازه راه مهار کند تا 45 دقیقه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.
بارسلونا در نهایت در دقیقه 54 به گل رسید. سانتر “آلابا” را “لوئیس سوآرس” به اولین گل بارسلونا در فصل جدید لیگا تبدیل کرد تا این دیدار با برتری یک بر صفر بارسلونا به پایان برسد.
انتهای پیام

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *