سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / محمد زادمهر تاکید کرد: حمایت قاطعانه هیات مدیره از برانکو/ پرسپولیس از بحران خارج می‌شود

محمد زادمهر تاکید کرد: حمایت قاطعانه هیات مدیره از برانکو/ پرسپولیس از بحران خارج می‌شود

محمد زادمهر تاکید کرد: حمایت قاطعانه هیات مدیره از برانکو/ پرسپولیس از بحران خارج می‌شود

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از حمایت کامل اعضای هیات مدیره از برانکو ایوانکویچ خبر داد و گفت: برانکو باید بداند اکثر اعضای هیات مدیره باشگاه فنی و فوتبالی هستند و مشکلات را می‌دانند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد زادمهر بعد از پایان جلسه هیات مدیره پرسپولیس در جمع خبرنگاران درباره این جلسه، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: از ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه تا ساعت ۱۴ امروز، هیات مدیره تشکیل جلسه داد و در خصوص مسائل کلان باشگاه صحبت شد. سپس جلسه کمیته فنی بود و درباره تلاش بازیکنان و زحمات کادر فنی صحبت کردیم.

وی اضافه کرد: خوشبختانه هواداران پرسپولیس خودشان کارشناس هستند و مطمئن هستم آنها می‌دانند به خاطر بدشانسی و یک مقدار اشتباهات داوری نتوانسته‌ایم نتیجه بگیریم. ما مطئنیم پرسپولس از بحران خارج می شود. خوشبختانه هواداران هم فهم و شعور زیادی دارند و می‌دانند که تیم خوب بازی می‌کند.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: در جلسه امروز به این نتیجه رسیدیم که خودمان را قوی کنیم تا به عنوان مثال موقعیت هایمان را از ۵ به ۱۰ موقعیت برسانیم. هیات مدیره امروز حمایت قاطع خود را از برانکو اعلام کرد. برانکو هم باید بداند که اکثر اعضای هیات مدیره فنی و فوتبالی هستند و مشکلات را می‌دانند.

وی با بیان اینکه پرسپولیس در جام شهدا شرکت خواهد کرد، یادآور شد: ما به حضور در این جام نیاز داریم هر چند تعدادی از بازیکنان مصدوم هستند.

زادمهر درباره اخراج محسن بنگر در بازی با ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: بنگر نباید در این بازی اخراج می‌شد زیرا اشتباهات داوری محرز بود و خود کمیته داوران رای به محرومیت علیرضا فغانی داده است. امیدواریم محرومیت بنگر بخشیده شود. او یکی از بهترین بازیکنان تیم ما بوده که سرش را برای تیم گذاشته و ما حتی از وی تقدیر کردیم.

وی با بیان اینکه ممکن است یک مشاور داوری و یک روانشناس هم با صلاحدید برانکو ایوانکویچ به تیم اضافه شوند، تاکید کرد: در هر صورت یک سری مشکلات کلی در فوتبال ما وجود دارد که با شخصیت آرام برانکو ایوانکویچ حل می‌شود. آرامش برانکو به تیم هم منتقل شده و خوشبختانه از این نظر مشکلی نیست.

عضو هیات مدیره پرسپولیس در پایان درباره اشتباهات خط دفاعی تیم پرسپولیس هم گفت: ما به برانکو اعتقاد داریم. این اشتباهات هم جزئی از فوتبال است و قشنگی فوتبال به همین است. ما در حال حاضر با صدر جدول ۹ امتیاز اختلاف داریم که می توانیم در ادامه لیگ این فاصله را جبران کرده و ممکن است بالاتر از تیم های دیگر قرار بگیریم

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *