پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8481 2 شهریور 1394 ساعت [ 22:59 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سوارز: بارسلونا جای خالی آلوز را پرمی‌کند

مهاجم اروگوئه‌ی آبی‌و‌اناری‌ها بر این باور است که بارسلونا آنقدر قدرت دارد که بتواند در خط دفاعی‌ نبود مدافع برزیلی‌اش را پر کند.

سوارز: بارسلونا جای خالی آلوز را پرمی‌کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پیروزی یک بر صفر شب گذشته (دوشنبه) بارسلونا در خانه اتلتیک بیلبائو در چارچوب هفته اول فصل جدید لالیگا، دنی آلوز، مدافع برزیلی کاتالان‌ها در دقیقه 19 به علت مصدومیت زمین بازی را ترک کرد و در نیمه دوم هم  سرخیو بوسکتس پس از برخوردی که با آریتس آدوریس داشت مصدوم شد و جای خود را به مارک بارترا داد.

در بیانیه‌ای که باشگاه بارسلونا امروز منتشر کرد اعلام شد که آسیب‌دیدگی بوسکتس خیلی جدی نیست ولی دنی آلوز از ناحیه کشاله ران مصدوم شده و برای مدتی از میادین به دور خواهد بود.

لوئیز سوارز، زننده گل برتری بارسا مقابل بیلبائو در این باره گفت: می‌دانیم که در مسیر درستی گام برداشته‌ایم، ما بازیکنانی در ترکیب داریم که می‌توانند به تیم چیزهای زیادی اضافه کنند ولی برای بازی هفته آینده مقابل مالاگا بازیکنانی در ترکیب داریم که می‌توانند جای خالی بازیکنان مصدوم را پر کنند. چنین بازی‌هایی است که ما را برای قهرمانی در لیگ ترغیب می‌کند. بازی با بیلبائو را بردیم و این مهم است. برای خلق موقعیت روی دوازه حریف هم باید منتظر لحظه مناسب می‌ماندیم که در نهایت نصیب من شد.

وی عنوان کرد: اگر دنی آلوز برای بازی مقابل مالاگا غایب باشد، لوئیس انریکه این فرصت را به من می‌دهد که در پست او بازی کنم و تمام تلاشم را خواهم کرد تا بهترین عملکردم را برای تیم به منظور شکست مالاگا ارائه دهم و سه امتیاز را کسب کنیم. در نهایت هم به هدف نهایی‌مان یعنی قهرمانی لیگ برسیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت