پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8487 2 شهریور 1394 ساعت [ 23:04 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اسکوچیچ: مقابل پرسپولیس هر چهار چشمم را روی داوری متمرکز می‌کنم

سرمربی فولاد خوزستان با بیان اینکه شرایط پرسپولیس و فولاد شبیه هم است، گفت: اگر فردا چهار چشم داشته باشم، هر چهار چشمم را روی مسائل داوری متمرکز می‌کنم.

اسکوچیچ: مقابل پرسپولیس هر چهار چشمم را روی داوری متمرکز می‌کنم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس با تبریک روز پزشک گفت: برای دیدار فردا شرایط دو تیم شبیه هم است از این جهت که هر دو تیم فصل را خوب شروع نکرده‌اند اما با این حال انتظار داریم فردا یک بازی زیبا را شاهد باشیم.

سرمربی فولاد تصریح کرد: از نظر من پرسپولیس بازیکنان بهتری نسبت به سال گذشته در اختیار دارد اما آنها فصل را خوب شروع نکرده‌اند، دقیقا مثل خودمان. من انتظار دارم شاگردانم فردا با انگیزه‌ برد به میدان بروند چون چاره‌ای جز پیروزی مقابل پرسپولیس نداریم.

اسکوچیچ گفت: فکر می‌کنم با تساوی ارزشمندی که مقابل سپاهان به دست آوردیم، بازیکنان ما به خودباوری رسیده اند و فردا بازی خوبی مقابل پرسپولیس ارائه دهند.

وی در پاسخ به این پرسش که هجمه‌ پرسپولیسی‌ها علیه داوری و زیان‌هایی که از این بابت دیده‌اند در قضاوت دیدار فردا موثر نخواهد بود، اظهار داشت: دوست ندارم پرسپولیس به جامعه داوری تا این حد فشار وارد کرده و این مسئله در بازی ما با این تیم در زمین تعمیم پیدا کند و ما جوابگوی آن باشیم. فصل گذشته اشتباهات داوری در دو بازی کلیدی و حساس ما مقابل پیکان و گسترش فولاد باعث شد تا از کورس قهرمانی باز بمانیم.

اسکوچیچ تاکید کرد: فردا من و همکارانم خیلی بادقت داوری بازی را زیر نظر می‌گیریم و امیدوارم با وجود فشارهای موجود منصفانه عمل شود. اگر فردا چهار چشم داشته باشم، هر چهار چشمم را روی مسائل داوری متمرکز می‌کنم تا مسائل دیگر. دوست دارم سوتی که داور می‌زند، منصفانه باشد.

سرمربی فولاد ادامه داد: خوشبختانه برای بازی فردا نه بازیکن مصدوم داریم و نه محروم اما چهار بازیکن داریم که مصدومیت آنها برطرف شده و به مرز آمادگی و بازی کردن نرسیده‌ و آمادگی فیزیکی ندارند. انتظار دارم بازیکنانی مثل فشنگچی و جماعتی در وقفه‌ای که در بازی‌های لیگ برتر ایجاد می‌شود، هر چه زودتر خود را به آمادگی کامل برسانند.

اسکوچیچ گفت: در وقفه بیست‌وسه‌ روزه‌ای که در لیگ برتر ایجاد می‌شود به دنبال آن هستم که یک مهاجم خارجی خوب پیدا کنم.

سرمربی فولاد در پاسخ به این سوال که چرا تیمش با وجود اینکه دو ماه قبل از آغاز مسابقات تمرینات آماده‌سازی‌اش را شروع کرد، در حال حاضر در شرایط ایده‌آلی به سر نمی‌برد، تصریح کرد: مشکلات داخلی و همچنین عوامل خارجی باعث شد ما نتوانیم شروع خوبی داشته باشیم. عوامل داخلی مانند مصدومیت برخی از بازیکنان مهم ما که باعث شد دیر به تمرینات‌مان اضافه شوند و هم‌اکنون شرایط ایده‌آلی نداشته باشند. در مورد عوامل خارجی باید بگویم متاسفانه آب و هوای اطراف تیم فولاد مناسب نبوده و منفی است. یکسری افراد اطراف تیم سعی دارند مشکلاتی را برای تیم ایجاد کنند اما تا زمانی که من سرمربی فولاد هستم اجازه نخواهم داد عوامل بیرونی در کارم دخالت کنند اما ما بدون بدون توجه به این مسائل، کار خودمان را انجام می‌دهیم. به بازیکنان جوانم گفته‌ام به حواشی اطراف تیم توجهی نداشته باشند.

اسکوچیچ در واکنش به این مسئله که نبرد فولاد و پرسپولیس، جنگ مربیان کروات است، گفت: نه. من و برانکو جنگی با هم نداریم. این دیدار یک مسابقه فوتبال بین فولاد و پرسپولیس است که فقط سه امتیاز دارد. با تمام احترامی که برای برانکو قائل هستم، باید بگویم ما فردا برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم و میل زیادی برای پیروزی داریم.

به گزارش تسنیم برانکو سرمربی پرسپولیس به دلیل تاخیر در پرواز سرخپوشان به اهواز به نشست خبری نرسید.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت