خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لیگ های خارجی / لیگ قهرمانان آسیا / علیرضا منصوریان: هواداران رنگ را کنار بگذارند و به ورزشگاه بیایند/ بازی سختی داریم

علیرضا منصوریان: هواداران رنگ را کنار بگذارند و به ورزشگاه بیایند/ بازی سختی داریم

علیرضا منصوریان:

هواداران رنگ را کنار بگذارند و به ورزشگاه بیایند/ بازی سختی داریم

 

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران ابراز امیداواری کرد هواداران بحث رنگ را کنار بگذارند و به بازی این تیم مقابل الاهلی امارات در مرحله یک چهارم نهایی به عنوان یک بازی ملی نگاه کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال نفت تهران فردا چهارشنبه در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی میزبان الاهلی امارات خواهد بود.

علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی بسیار سختی خواهد بود به این علت که دو تیم وضعیت خودشان در جام باشگاه ها را می‌دانند. هر دو تیم، دو ۹۰ دقیقه سخت در پیش دارند. سعی می‌کنیم با تدابیر تاکتیکی و آنالیز دقیق به بهترین نتیجه ممکن دست یابیم.

وی افزود: الاهلی به طور حتم هجومی بازی می کند چون خط حمله خوبی دارد. سعی می‌کنیم باهوش و باحوصله باشیم و سه امتیاز را حفظ کنیم و در ۹۰ دقیقه دوم در دوبی بتوانیم برنامه‌های خود را پیاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به این سوال که دغدغه وی حضور تماشاگران است، تاکید کرد: تاریخچه فوتبال ما نشان می‌دهد، در بازی‌های سخت هواداران یار دوازدهم هستند و امیدوارم رسانه‌ها هم از ما در این بازی مهم حمایت کنند.

منصوریان اضافه کرد: امیدوارم این شور هیجان در روز بازی هم باشد. وقتی بازی حساس می‌شود، رسانه‌ها حمایت می‌کنند. البته من نمی‌گویم برای نفت ۱۰۰ هزار نفر بیاید اما در بازی قبل ۲۰ هزار نفر آمدند و ما با همان فشار جمعیت مقابل الاهلی عربستان خوب بازی کردیم.

وی همچنین یادآور شد: تماشاگران به رنگ نگاه نکنند و به جای آن به پرچم نگاه کنند. همه طرفداران بیایند و رنگ‎ها را کنار بگذارند. از نفت حمایت کنند تا با همکاری یار دوازدهم بتوانیم تیم حریف را شکست دهیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به اینکه در غیاب مبعلی چه تدبیری اندیشیده است؟، گفت: مصدومیت بخشی از فوتبال است. متاسفانه مبعلی در بدترین زمان ممکن مصدوم شد و این مسئولیت جوانان دیگر را زیاد می‌کند. ما از پیام صادقیان و آرش رضاوند خواستیم جور مبعلی را بکشند. خوشحالیم چند جوان را جذب کرده‌ایم. فردا یک موقعیت خوب برای پیام است تا مقابل دیدگان تماشاگران توانایی‌های خود را نشان بدهد.

درباره MEHDI

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *