سرزمین اچ دی ads
خانه / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / فرکی : برای کسب 3 امتیاز امده بودیم

فرکی : برای کسب 3 امتیاز امده بودیم

فرکی : برای کسب 3 امتیاز امده بودیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: برای سه امتیاز به زمین رفته بودیم که خوشبختانه توانستیم با این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین فرکی پس از پیروزی ۲ بر یک تیمش برابر سایپا در هفته پنجم از رقابتهای فوتبال لیگ برتر، ضمن بیان مطلب فوق گفت: همانطور که پیش از این اعلام کرده بودم برای سه امتیاز مقابل سایپا قرار گرفتیم و توانستیم با یک بازی قابل قبول این مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

وی در ادامه افزود: بازیکنان من به خوبی توانستند وظایفشان را انجام دهند و در پایان برنده این مسابقه بشوند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان همچنین تصریح کرد: با این پیروزی ما توانستیم با ۱۳ امتیاز به تعطیلات لیگ برویم و در این مدت هم تمریناتمان را پیگیری می‌کنیم تا با آغاز لیگ شروع خوبی داشته باشیم.

وی در رابطه با جدایی احسان حاج صفی اظهار کرد: حاج صفی ویزایش را گرفته و تا آنجا که من می‌دانم قرار است به آلمان برود و از ما جدا شود.

فرکی در پاسخ به این پرسش که آیا با جدایی حاج صفی مخالفت نکردید؟، خاطرنشان کرد: ما چندین بازیکن خوب داریم که احسان هم یکی از آنها بود.

وی در خصوص اینکه سپاهان اولین مسابقه خارج از خانه‌اش در لیگ پانزدهم را برگزار کرد، اینگونه توضیح داد: بعد از بازی پیشین سپاهان این اطمینان داده شد که در این مسابقه هم به موفقیت برسیم و امروز توانستیم به آن عمل کنیم. نباید بازی خارج و داخل خانه با هم فرقی داشته باشد و سپاهان همان بازی که در اصفهان به نمایش می‌گذارد، را در سایر شهرها نیز می‌تواند انجام دهد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پایان گفت: برای تیمی مانند سپاهان بازیکنانش باید بدانند که موفقیت به توانایی بازیکنان بستگی دارد و توانایی بازیکنان در خارج و داخل خانه فرقی نمی‌کند.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *