خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / تونی اولیویه‌را: تراکتورسازی نیاز به زمان دارد

تونی اولیویه‌را: تراکتورسازی نیاز به زمان دارد

تونی اولیویه‌را: تراکتورسازی نیاز به زمان دارد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با اشاره به اینکه رسیدن به شرایط ایده آل نیاز به زمان دارد، گفت: تراکتورسازی نیز برای بهتر شدن و هماهنگی بیشتر بین بازیکنان، نیاز به زمان دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، تونی اولیویرا عصر سه‌شنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم های تراکتورسازی تبریز با استقلال خوزستان با تاکید بر اینکه حریف خوزستانی تراکتورسازی خطرناک است، افزود: استقلال خوزستان تیم خطرناک و دفاعی است که برنامه های ویژه ای برای ضدحملات دارد و آنها تیم سازماندهی شده ای هستند.

وی با اشاره به اینکه استقلال خوزستان برای بازی فردا بسیار با انگیزه است، گفت: ما باید فردا هر سه امتیاز کامل بازی را بگیریم و به شرایط ایده ال مدنظرمان برسیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با تاکید بر اینکه با انگیزه و انرژی کاملی تیمم را هدایت می کنم، افزود: کارها و تمرینات خوبی را انجام داده ایم و باید همگی تلاش کنیم تا به پیروزی برسیم.

وی با بیان اینکه گردش توپ یکی از ضعف ها و مشکلات اصلی تراکتورسازی است، ادامه داد: برای رفع این مشکل بزرگ باید تلاش بسیاری کنیم.

تونی با اشاره به اینکه نبود تمرکز کافی بین بازیکنان باعث ایجاد مشکل در گردش توپ و خلق موقعیت‌های گلزنی می‌شود، گفت: باید برای رفع این ضعف سخت کار کنیم چراکه این موضوع شرایط عمومی تیم را دشوار می کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *