خانه / خبرهای فوتبال خارجی / دور برگشت مقدماتی لیگ‌قهرمانان اروپا حذف نایب‌قهرمان سابق اروپا به دست والنسیا
uefa-champions-league

دور برگشت مقدماتی لیگ‌قهرمانان اروپا حذف نایب‌قهرمان سابق اروپا به دست والنسیا

دور برگشت مقدماتی لیگ‌قهرمانان اروپا حذف نایب‌قهرمان سابق اروپا به دست والنسیا

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در مهم‌ترین بازی دور برگشت مرحله چهارم و پایانی مقدماتی لیگ‌قهرمانان اروپا، موناکو، نایب‌قهرمان فصل 2004-2003 لیگ‌قهرمانان با وجود برتری 2 بریک خانگی مقابل والنسیا از راهیابی به مرحله گروهی این رقابت‌ها بازماند.

در بازی ورزشگاه «لوئی دوم »شهر موناکو، ابتدا نگردو با استفاده از اشتباه مدافع میزبان با یک ضربه زیبا در دقیقه 4 والنسیا را پیش انداخت.

هر چند در ادامه راگی در دقیقه 18 و کاریو در دقیقه 75 بازی را به سود موناکو عوض کردند اما با توجه به برتری 3 بریک والنسیا در بازی دور رفت در خانه‌اش، این برتری 2 بریک برای موناکو ثمری نداشت ونماینده اسپانیا با کسب پیروزی مجموع 4 بر 3 به مرحله گروهی لیگ‌قهرمانان راه یافت.

در سایر بازی‌ها، دیناموزاگرب کرواسی 4 بریک «اسکندربیو» را برد و در مجموع 6 بریک رقیب را حذف کرد.

مکابی در زمین خودش مقابل باسل سوئیس، تساوی یک بریک را به دست آورد و با تساوی مجموع 3 بر 3 و به خاطر گل زده در خانه حریف به مرحله گروهی راه یافت.

مالمو پس از زدن 2 گل در دقایق پایانی بازی دور رفت مقابل سلتیک و تبدیل شکست سنگین 3 بر صفر به باخت آبرومندانه 3 بر 2 در گلاسکو، 2 گل هم در بازی خانگی دور برگشت به ثمر رساند و درنهایت تعجب با برتری 4 بر 3 در مجموع، سلتیک سرشناس را از رسیدن به مرحله گروهی لیگ‌قهرمانان باز داشت.

شاختار اوکراین هم در زمین خودش مقابل راپیدوین به تساوی 2 بر 2 دست یافت اما به خاطر پیروزی یک بر صفر در دور رفت به مرحله گروهی معتبرترین جام باشگاهی دنیا رسید.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *