پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8551 4 شهریور 1394 ساعت [ 10:35 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بالوتلی: همیشه به بازگشت به میلان امید داشتم

مهاجم ایتالیایی لیورپول پس از بازگشت به وطنش برای پوشیدن دوباره پیراهن روسونری اعتراف کرد که می‌دانست روزی به سن‌سیرو بازخواهد گشت.

بالوتلی: همیشه به بازگشت به میلان امید داشتم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، گمانه‌زنی رسانه‌های ایتالیایی و اخباری که آنها در یکی دو روز گذشته در خصوص بازگشت ماریو بالوتلی به میلان برای بازی در جمع قرمز و مشکی‌پوشان این شهر منتشر کرده بودند، درست از آب در‌آمد و مهاجم ایتالیایی لیورپول امروز (سه‌شنبه) وارد فرودگاه میلان شد تا در تست پزشکی روسونری شرکت کند.

بالوتلی که گفته می‌شود برای عقد قراردادی قرضی با تیم پیشین خود به ایتالیا برگشته، پس از انجام اولین مرحله از تست پزشکی‌اش، در گفت‌و‌گو با سایت باشگاه میلان اظهار داشت: خوشحالم که برگشته‌ام و حالا فقط انتظار بازگشت به تمرینات را می‌کشم.

وی ادامه داد: از نظر فیزیکی احساس می‌کنم در وضعیت بسیار خوبی قرار دارم و الان فقط باید تمریناتم را در کنار سایر اعضای تیم آغاز کنم. من برای بازی در میلان سراپا انگیزه‌ام.

سوپرماریو در پاسخ به این سؤال که آیا تصور می‌کرد تنها یک فصل پس از ترک میلان برای پیوستن به لیورپول دوباره به روسونری ملحق شود، گفت: بله، انتظارش را داشتم. میلان همیشه در قلب من جای داشته و همیشه به بازگشت به این تیم امیدوار بودم.

او در جواب این پرسش که آیا ممکن است میلان آخرین تیم دوران بازیگری‌اش باشد، تأکید کرد: من باید سخت تلاش کنم و امسال کارم را خوب انجام دهم، بعداً در مورد این موضوع فکر خواهم کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت