خانه / خبرهای فوتبال خارجی / قول بیل به هواداران رئال مادرید

قول بیل به هواداران رئال مادرید

قول بیل به هواداران رئال مادرید

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شاگردان رافائل بنتیس فصل جدید لالیگا را با تساوی بدون گل مقابل اسپورتینگ خیخون تازه صعود کرده به این رقابت‌ها شروع کردند. این نتیجه ضعیف در همین ابتدای فصل انتقاداتی را نسبت به رئال مادرید به وجود آورده است.

گرث بیل در مراسمی که یکی از اسپانسرهای باشگاه رئال مادرید برگزار کرده بود، به خبرنگاران گفت: ما رفته رفته بهتر می‌شویم. ما در حال یادگیری، تمرین و پیشرفت هستیم. بازی به بازی ما به لحاظ تیمی بهتر و متحدتر می‌شویم. ما تمایل به کارهای هجومی داریم. ما باید در کارهای دفاعی هم پیشرفت کنیم، ولی هنوز هم در تلاش هستیم تا تیم هیجان‌انگیزی شویم، تیمی که برای کسب تمامی عناوین بازی می‌کند. ما تنها یک بازی لالیگایی انجام داده‌ایم. درست است که در آن بازی هم موفق به گلزنی نشده‌ایم، اما صددرصد مطمئنم که در این فصل گل‌های زیادی به ثمر خواهیم رساند.

بال ولزی کهکشانی‌ها که در بازی یکشنبه شب مقابل اسپورتینگ خیخون از ناحیه پنجه پا دچار آسیب‌دیدگی شد، در مورد وضعیت خودش هم عنوان کرد: همه چیز خوب است. من امروز صبح تست‌های لازم را پشت‌سر گذاشتم تا تنها به نتیجه دقیقی برسیم که خوشبختانه چیزی نبود و تنها یک ضرب‌خوردگی بود. جای هیچ نگرانی نیست و وضعیت خیلی خوبی دارم.

سفیدپوشان مادریدی یکشنبه، 8 شهریور در هفته دوم لالیگای اسپانیا در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو پذیرای رئال بتیس هستند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *