پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8567 5 شهریور 1394 ساعت [ 1:37 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

علیرضا منصوریان: می‌خواهیم حماسه ملبورن را رقم بزنیم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران پس از شکست تیمش در دیدار رفت برابر الاهلی امارات با بیان اینکه نود دقیقه برای این تیم باقی مانده است، گفت: هنوز برای صعود به نیمه نهایی به بازی برگشت امیدوارم.

علیرضا منصوریان: می‌خواهیم حماسه ملبورن را رقم بزنیم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران پس از شکست تیمش در دیدار رفت برابر الاهلی امارات با بیان اینکه نود دقیقه برای این تیم باقی مانده است، گفت: هنوز برای صعود به نیمه نهایی به بازی برگشت امیدوارم.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منصوریان در نشست خبری این تیم پس از شکست یک بر صفر مقابل الاهلی امارات با بیان این مطلب افزود: قبل از هر صحبتی باید از حمایت هوادارانی که در ورزشگاه حضور پیدا کردند تشکر کنم و فکر می کنم در تاریخ ایران بی سابقه بود که اینچنین حمایتی از ما شد، چون تنها این حمایت از استقلال و پرسپولیس صورت می گیرد و من از هوادارانی که امروز در ورزشگاه حضور پیدا کردند تشکر می کنم هر چند که نتوانستیم نتیجه را به سود خود به پایان برسانیم.

سرمربی نفت تهران در خصوص مسائل فنی گفت: در ۹۰ دقیقه ابتدایی، بازی را واگذار کردیم و متاسفانه در بحث حرفه‌ای‌گری کمی به مشکل برخوردیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما باید اصول حرفه ای را به طور کامل به بازیکنانمان یاد دهیم تا آنها در چنین مواقعی دچار مشکل نشوند.

منصوریان در ادامه خاطرنشان کرد: از نظر عملکرد تاکتیکی و فنی از بازیکنان راضی هستم اما ما همانند سه تیم آسیایی منطقه غرب، ۹۰ دقیقه اول را به پایان رساندیم و تنها یک ۹۰ دقیقه دیگر فرصت داریم تا بتوانیم از این سد سخت به سلامت عبور کنیم.

سرمربی نفت تهران در ادامه خاطرنشان کرد: در رختکن به بازیکنانم گفتم هم می توانید بازی را مساوی به پایان برسانید و هم این توان را دارید که گل به الاهلی بزنید و بازی را ببرید.

وی تاکید کرد: ما ۲۰ روز فرصت داریم تا بتوانیم با وحدت و همدلی که رمز موفقیت همیشگی ماست و فکر حرفه ای در مقابل تیم الاهلی قرار بگیریم و مقابل این تیم موفق باشیم.

علیرضا منصوریان در ادامه خاطرنشان کرد: ایرادهای خودمان را نمی توانیم به گردن حریف بیندازیم و من هیچ اعتراضی به وقت تلف کردن بازیکنان الاهلی ندارم و باید تلاش کنیم در طول این روزهای باقیمانده نقایص خود را برطرف کرده و نقاط ضعفمان را پوشش دهیم تا بتوانیم در بازی برگشت یک بازی کاملاً منطقی و خوب را به نمایش بگذاریم و یک حماسه مانند حماسه ملبورن استرالیا را برای علاقه مندان به فوتبال ایران رقم بزنیم.

سرمربی نفت تهران در پاسخ به این سوال که آیا نمی توانستید با حفظ بازیکنان فصل گذشته شرایط بهتری را برای نفت رقم بزنید؟ گفت: تمامی تیم ها در فصل نقل و انتقالات دچار تغییر و تحول می شوند و ما برای حفظ بازیکن در ابتدا باید رضایت او را جلب کنیم، اما در فوتبال نقل و انتقالات طبیعی است و برخی بازیکنان دوست دارند به تیم دیگری بپیوندند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما هم همانند دیگر تیم های لیگ برتری جابجایی داشتیم و چند تغییر در تیم ما به وجود آمد که هماهنگی بازیکنان جدید با دیگر بازیکنان کمی زمان خواهد برد.

علیرضا منصوریان در ادامه افزود: زمان پایان لیگ ما به طوری است که بازیهای ابتدایی لیگ قهرمانان را انجام داده ایم اما وقتی به مرحله حساس می رسیم فصل نقل و انتقالات و استراحت تیم ما شروع می شود و همین ضربه بدی به تیم های حاضر در لیگ قهرمانان می زند چرا که آنها نمی توانند به هماهنگی لازم دست پیدا کنند.

سرمربی نفت تهران در پایان خاطرنشان کرد: تلاش خود را خواهیم کرد تا در این روزهای باقیمانده به هماهنگی لازم دست پیدا کنیم و بازیکنانمان شرح وظایف خود را به خوبی در دیدار برگشت انجام دهند تا بتوانیم با توکل به خدا و همت بازیکنانمان به مرحله بعدی صعود کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت