پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8594 5 شهریور 1394 ساعت [ 11:20 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اولیویرا: مشکلات ما بیش از آن چیزی است که انتظارش را داشتم

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت: مشکلات ما بیش از آن چیزی بود که انتظارش را داشتم.

اولیویرا: مشکلات ما بیش از آن چیزی است که انتظارش را داشتم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تونی اولیویرا پس از تساوی تیمش برابر استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی در نیمه اول جذابیت چندانی نداشت و تیم ما نمی‌توانست بازی خوبی ارائه دهد و به همین خاطر نتوانست حتی یک موقعیت روی دروازه حریف ایجاد کند.

وی افزود: در بین دو نیمه با بازیکنانم صحبت کردم که بیشتر به خودشان اعتماد داشته باشند و با آرامش بیشتری به بازی ادامه دهند. نیمه دوم تیم ما توانست بازی بهتری ارائه داده و چند موقعیت خوب را بر روی دروازه حریف ایجاد کند.

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: در نیمه دوم متحد‌تر شده و فرصت‌های زیادی را بر روی دروازه حریف ایجاد کردیم اما نتوانستیم به گل دست یابیم ولی این 45 دقیقه باعث شد که تیم ما به خود بیاید.

اولیویرا در خصوص جذابیت‌های نه چندان زیاد این دیدار گفت: در 4 باری که به این‌جا آمدم هیچگاه یادم نمی‌آید که تیمم به اندازه نیمه اول بد باشد اما امروز در نیمه  دوم بهتر شده و توانستیم بازی بهتری را نسبت به نیمه اول ارائه دهیم.

وی تصریح کرد: باید با همین روش ادامه دهیم تا بتوانیم به آن شرایط ایده‌آل خود برسیم. من به بازیکنانم اعتماد دارم و با آنها تا آخر ادامه می‌دهم.

سرمربی تراکتورسازی درباره عملکرد ضعیف تیمش در چند هفته گذشته خاطرنشان کرد: هر بار که من به تبریز آمده‌ام یک تیم دیگر را تحویل گرفته‌ام تیمی که امسال داشتیم نیز همانند سال‌های گذشته است.

اولیویرا تاکید کرد: نمی‌خواهم بهانه بیاورم اما باید این موضوع را بدانند که زمانی که من به تبریز آمدم تنها 11 بازیکن را در اختیار داشتم و با آنان تمرینات‌مان را شروع کرده‌ایم. از همان روز اول می‌خواستم تیمی را درست کنم که مدنظر من و هواداران تراکتورسازی بوده است.

وی گفت: ما می‌خواهیم بهتر شویم اما مشکلاتی داریم که باید هرچه سریع‌تر آنها را رفع کنیم. بازیکنان ما امسال قطره قطره به تمرینات آمدند و من در اولین جلسه تمرینی با بازیکنانی مواجه شدم که 6-7 ماه بازی نکرده‌اند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی خاطرنشان کرد: ما یک برنامه اردو تدارک دیده بودیم که این اردو لغو شد و مجبور شدیم به تهران رفته و در آنجا اردو بزنیم.

اولیویرا گفت: یک نفر دارد با باشگاه و تیم شوخی می‌کند، ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم از 10 روز پیش به ما گفته بود که فلان بازیکن را در اختیار دارید اما امروز به ما اطلاع داد که نمی‌توانید از این بازیکن استفاده کنید. در هر حال این مشکلی است که پیش آمده و من به عنوان مسئول تیم این موضوع را می‌پذیرم.

وی در مورد بازیکنان تیمش گفت: من همان اول فصل به باشگاه اعلام کردم که با توجه به بازی نکردن چند بازیکن در ماه‌های اخیر با این بازیکنان به مشکل برخواهیم خورد.

سرمربی تیم تراکتورسازی تصریح کرد: هیچکدام از بازیکنانی که من در لیستم به باشگاه داده بودم، امسال نبودند و من وقتی به تبریز برگشتم با بازیکنان جدیدی روبه‌رو شدم و به اجبار به سراغ بازیکنان خارجی رفته و با آنان قرارداد بستم.

اولیویرا گفت: من این مشکلات را پیش‌بینی کرده بودم. در حال حاضر مشکلات ما بیش از آن چیزی بود که من انتظارش را داشتم اما همچنان از بازیکنانم حمایت کرده و به این کار خود ادامه می‌دهم. ما اگر متحد باشیم می‌توانیم به اهداف‌مان رسیده و نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی با اشاره به اتفاقات سال گذشت تاکید کرد: با توجه به نتایجی که ما سال گذشته گرفتیم و قهرمانی را در دقایق پایانی از دست دادیم، امسال همه می‌خواستند که ما قهرمان شویم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی افزود: سال گذشته 5-6 بازیکن که به نوعی همه کاره تیم بودند و تا لحظه آخر به ما کمک کردند و ستون‌های تیم محسوب می‌شدند امسال در تیم ما حضور ندارند.

اولیویرا با اشاره به حضور حمزه یونس در نوک حمله تراکتورسازی خاطرنشان کرد: به هر کسی که گفتیم به تراکتورسازی بیاید، بنا به دلایلی درخواست ما را رد کرده و به ما اعلام کرد که نمی‌تواند در ایران بازی کند اما ما با آنالیزی که از بازیکنان مدنظرمان داشتیم به این نتیجه رسیدیم که حمزه یونس بهترین گزینه ممکن است.

وی تصریح کرد: موقعیت کمی را برای گلزنی داشتیم و در طی بازی دو بار سیستم عوض کردیم که بتوانیم به گل برتری دست یابیم اما این اتفاق رخ نداد.

سرمربی تراکتورسازی در مورد آینده تیمش در این فصل از رقابت‌ها گفت: آرزوها زندگی ما را به جلو می‌برند، تراکتورسازی برای یک شهر نیست بلکه متعلق به منطقه آذربایجان است که از اقصی نقاط ایران نیز هوادار دارد.

اولیویرا تاکید کرد: سال گذشته رویای ما که قهرمانی در لیگ برتر بود را خراب کردند اما ما باید آن موضوع را فراموش کرده و به آینده نگاه کنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت