پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 8619 6 شهریور 1394 ساعت [ 15:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مایلی‌کهن آمد؛ خداداد، عابدزاده را از شوت کارلوس ترساند

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان شوخی جالبی با احمدرضا عابدزاده انجام داد.

ایلی‌کهن آمد؛ خداداد، عابدزاده را از شوت کارلوس ترساند

مهاجم سابق تیم ملی فوتبال کشورمان شوخی جالبی با احمدرضا عابدزاده انجام داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، در حاشیه جلسه علی پروین با اعضای تیم ستارگان خداداد عزیزی خطاب به علی پروین به شوخی گفت: شب گذشته روبرتو کارلوس مصاحبه‌ای انجام داده و گفته می‌دانم زانوی دروازه‌بان تیم ایران (عابدزاده) مشکل دارد و می‌خواهم با شوت‌هایم او را به داخل دروازه بفرستم. این جمله عزیزی باعث خنده حاضران شد.

* در اواسط جلسه علیرضا نیکبخت واحدی، یحیی گل‌محمدی و علی کریمی به جمع دیگر بازیکنان اضافه شدند.

* نیکبخت پیش از ورود به جلسه کلاه عجیبی به سر داشت اما پس از اینکه مطلع شد علی پروین در جلسه حضور دارد کلاهش را از روی سر برداشت تا احترام سرمربی سابق تیم ملی را نگه داشته باشد. پس از حضور نیکبخت در جمع بازیکنان عابدزاده با حالتی جالب به او گفت چرا وقتی من را دیدی جلو نیامدی تا سلام و علیک کنی که نیکبخت اصرار داشت با او سلام و علیک کرده است.

* هنرمندانی که قرار است در این دیدار حضور داشته باشند به جای حضور در جلسه علی پروین با حسن یاریار جلسه‌ای سرپایی برگزار کردند.

* حضور علی کریمی در لابی هتل المپیک باعث شد لابی حسابی شلوغ و بازار گرفتن عکس و امضای یادگاری از او داغ شود.

* محمد مایلی‌کهن که علی پروین به صورت تلفنی از او برای شرکت در این بازی دعوت کرده بود در هتل المپیک حضور یافت و با استقبال تمام اعضای تیم از جمله پروین و کریمی مواجه شد. پس از مایلی‌کهن، فردوسی‌پور هم به جمع نفرات ملحق شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت